אפליקציית Flipboard מגיעה לווינדוס 8.1

table-of-contents_environmentאפליקציית Flipboard (פליפ-בורד) נוחתת סוף סוף בחנות האפליקציות של מערכת ההפעלה Windows 8.1, אחרי חודשים בהם טענו בחברה שהיא בדרך. Flipboard הייתה אחת מאפליקציות פורצות הדרך בשוק הטאבלטים שהושקה עבור האייפד הראשון ב-2010. האפליקצייה ניצלה בצורה מעולה את המסך הגדול של הטאבלט והביאה עימה עיצוב פשוט וממשק נוח לשימוש.

אפליקציית Flipboard מגיעה למערכת ההפעלה Windows 8.1, אחרי שהושקה בעבר ל-iOS ולאנדרואיד, עם התאמות למחוות המקובלות בה: משיכה מטה תפתח למעלה מידע נוסף על הכתבה והמלצות לקריאה נוספת; משיכה מעלה תחשוף למטה כפתורים לרענון, עריכה ועוד. האפליקציה עושה גם שימוש בתכונותיה הייחודיות של ווינדוס 8.1 ומציעה אריח משלה עם עדכונים ומצב מיוחד כאשר תמקמו אותה ליד אפליקציות אחרות.

Flipboard היא אפליקציה היוצרת מגזין דיגיטלי מתוך מקורות חדשותיים כמו גם רשתות חברתיות והכל בבניה אישית המותאמת למשתמשים. החברה גייסה מעבר ל-100 מיליון דולר מאז הוקמה בסוף 2010, כאשר בסבב ההשקעה האחרון גייסה כ-50 מיליון דולר לפי שווי המוערך במעל ל-800 מיליון דולר.

להורדת האפליקציה לפלטפורמות ווינדוס, אנדרואיד, iOS ובלאקברי, גשו לאתר החברה: Flipboard.com

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים