דיווח: שעון ה-Samsung Galaxy Gear מקבל תמיכה נרחבת בהתראות

gear-update-1השעון החכם מבית סמסונג, ה-Galaxy Gear, משך המון תשומת לב עם השקתו והביקורות עליו היו קרירות. אחת מנקודות החולשה העיקריות של ה-Galaxy Gear היא חוסר היכולות שלו לספק התראות על תצוגת השעון והמשתמש צריך היה לגשת לסמארטפון עם כל התראה חדשה. מה שלמעשה מאלץ את המשתמשים לפתוח יותר את המכשיר במקום פחות. מהעדכון הקרוב המצב אמור להיות שונה.

לפי הדיווח של אתר SamMobile, אפליקציית שעון ה-Galaxy Gear (המכונה Gear Manager) תאפשר, בזכות עדכון שיגיע בקרוב, העברה מלאה של כמעט כל התראה מהמכשיר לשעון. יתרה מזאת, תוכלו אף לקרוא הודעות שלמות מאפליקציית המסרים Hangouts ולהביט בתצוגה מקדימה למיילים המגיעים מאפליקציית Gmail. יכולת חשובה מאוד לשעון חכם, שהיינו מצפים לה עם השקתו, אבל עדיין ניתן לסמסונג קרדיט על התיקון הצפוי.

נתוני המכירות של ה-Samsung Galaxy Gear עדיין לא נחשפו, אבל הדרישה של השעון החכם (בעת ההשקה) לעבוד עם מכשיר ה-Galaxy Note III בלבד ודאי מנעה מהמכשיר להראות כמות מכירות מרשימה. כעת משהתרחבה התמיכה למכשירים נוספים בסדרת הגלקסי, נותר מכשול נוסף בדרכו של השעון החכם להצלחה, הוא תג המחיר הגבוה יחסית. אולי תקופת החגים הקרובה בארה"ב תהיה זו אשר תוביל להוזלתו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות