בקרוב: גוגל תאפשר פקודות קוליות למחשבי Chromebook

| יום חמישי, 21 בנובמבר 2013, 15:12 | תוכנה ואינטרנט

FB03NGr_large_verge_medium_landscapeמחשבי Chromebook עשויים לקבל בקרוב תמיכה בפקודות קוליות, באופן דומה למה שאנדרואיד קיבלה עם עדכון מערכת ההפעלה KitKat. חברת מוטורולה (הנמצאת בבעלות גוגל) הציגה עם סמארטפון ה-Moto X את אחד המימושים הטובים ביותר שראינו לפקודות קוליות עד כה, כאשר המכשיר תמיד האזין והמתין למילות הקסם "Ok Google".

שימוש דומה לזה של מוטורולה צפוי להגיע למחשבי Chromebook, כך התגלה בין שורות הקוד של גרסת המפתחים האחרונה למערכת ההפעלה Chrome OS. כאשר תאמרו "Ok Google" יופעל החיפוש הקולי באופן אוטומטי ותוכלו להגיד את שנפשכם תחפוץ למצוא. גוגל צפויה לאפשר אפילו יותר מחיפוש ותוכלו לבצע פעולות כמו פתיחת אפליקציות ודברים ספציפיים כמו שליחת הודעה למשתמש מסויים.

חברת גוגל עושה בשנה האחרונה שינויים רבים באלגוריתם החיפוש שלה על מנת להתאים אותו יותר לחיפוש קולי. משקפי המציאות הרבודה Glass של החברה, למרות שלא הושקו בהיקף מלא, הם המוצר הראשון המתבסס כמעט בלבד על זיהוי קולי. הניסיון שצוברת גוגל בתחום פולש למוצרים אחרים שלה כמו אנדרואיד וחיפוש בדפדפן ה-Chrome, כנראה בקרוב מאוד תצטרף גם Chrome OS.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות