מיקרוסופט מכרה יותר ממיליון קונסולות Xbox One ביום ההשקה

| יום ראשון, 24 בנובמבר 2013, 10:33 | קונסולות

Xbox One Launch Event

ביום שישי, ה-22 בנובמבר, השיקה מיקרוסופט את קונסולת המשחקים החדש שלה, Xbox One, ב-13 שווקים מסביב לעולם. יממה בלבד לאחר השקתו, דיווחה ענקית התוכנה כי הייתה זו “ההשקה הגדולה ביותר בהיסטוריה לקונסולת ה-Xbox” שעקפה אף את השקתה של Xbox 360, ובה מכרה מעבר למיליון קונסולות סביב העולם תוך 24 שעות בלבד.

המספר אותו שיחררה מיקרוסופט תואם באופן מושלם למספר שהציגה סוני יממה לאחר השקתה של קונסולת המשחקים Playstation 4, אולם במקרה של סוני, הושקה הקונסולה בארה”ב וקנדה בלבד, זאת לעומת 13 שווקים שונים סביב העולם הכוללים את ארה”ב, קנדה, אוסטרליה, מקסיקו, אנגליה, ניו-זילנד, איטליה, אירלנד, גרמניה, צרפת, ברזיל, אוסטריה וספרד, מה שכנראה מעיד על הצלחה שקטה מעט עבור ה-Xbox One אל מול זו של ה-Playstation 4.

השקתה של ה-Xbox One, ממש כמו זו של הפלייסטיישן 4, לוותה בדיווחי משתמשים על תקלה שגרמה לקונסולה להשמיע קולות לעיסה עת הוכנסו אליה דיסקים. עפ”י הדיווחים, הדיסקים הוכנסו לקונסולה ולא הצליחו להתנגן, מה שמעיד על כשל בכונן. מיקרוסופט עדיין לא הציגה התייחסות לנושא, מה שוודאי מעיד כי הבעיה אירעה עבור משתמשים ספציפיים בלבד ואינה בעיה גורפת עבור כלל המכשירים.

YouTube Preview Image

(מקור – מיקרוסופט)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות