זה כמעט רשמי: HTC Mondrian ו-HTC Mozart נחשפים בקבצי XML של החברה

האמת, לא היה לנו ספק של ממש לגבי קיומם של מכשירי ה-HTC Mondrian ו-HTC Mozart. אחרי הכל, החברה היא ממשתפות הפעולה המובילות של מייקרוסופט בתחום הסלולאר בשנים האחרונות. כך שאין זה מפתיע כי מערכת ההפעלה החדשה של החברה – Windows Phone 7, תזכה ליחס לא קטן מצד HTC. לאחרונה הודלפה מאחת מספקיות הסלולר בבריטניה מפת דרכים חדשה אשר חושפת את השקת מכשיר ה-HTC Gold (ככל הנראה Mondrian) עם מערכת ההפעלה WP7. כמו תמיד, ככל שאנו נתקרב להכרזה השמועות וההדלפות רק יגברו.

היום צצו באתר חברת HTC קבצי XML אשר מפרטים ומאשרים חלק מהפרטים אודות מכשירי Windows Phone 7 הקרבים, שאין זה סוד כי אנו מצפים מאוד לראות מה החברה תצליח להפיק באמצעותם מהמערכת החדשה. ה-HTC Mondrian צפוי להגיע עם מסך מגע 4.3 אינץ’ ברזולוציית WVGA ומעבד Snapdragon 1.3Ghz חדש, ויושק ככל הנראה (לפי שמועות קודמות) בנובמבר. ה-HTC Mozart אמור להיות מקבילת ה-WP7 של ה-Desire, עם מסך ברזולוציית WVGA, אך אודותיו אין כל מידע נוסף.

קבצי ה-XML אמנם לא חושפים הרבה, אך דבר אחד חשוב כבר בטוח למדי – חברת HTC עובדת על שני מכשירי Windows Phone 7. אנו מאמינים כי המכשירים יתחילו לצוץ בקרוב בחופשי, כך ששווה לכם מאוד לעקוב.

השוואת מפרטים