סקייפ לאנדרואיד מתעדכנת: תמיכה בחלונות צפים

page_skype-floating

מיקרוסופט שיחררה עדכון תוכנה לאפליקצית המסרים הפופלארית Skype עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד. היישום בגרסה 4.5 מביא עימו מגוון שיפורים שהמרכזי בהם הוא התמיכה בחלונות צפים. בעזרת הפיצ’ר החדש נוכל לנהל את שיחות הוידיאו מכל חלון במערכת ההפעלה, בעוד שיחת הוידאו תישאר עמנו ב”חלון צף”.

לטענת החברה זהו פ׳יצר “ראשון מסוגו” למערכת ההפעלה אנדרואיד. מדובר בתוספת יעילה במיוחד אשר מוצעת, נכון לזמן זה, בלעדית לטאבלטים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד. מלבד התמיכה בחלונות צפים העדכון החדש מביא עימו מגוון שיפורים אשר ביניהם: איתור אנשי קשר על ידי סימניות וכן תיקוני באגים במכשירים השונים בדגש על אלו של סמסונג ועל הנקסוס 5. היישום בגרסתו האחרונה מוצע כעת בחנות היישומים המקוונת Play Store.

סקייפ היא אחת מהאפליקציות החשובות ביותר עבור מיקרוסופט, שכן זו רצה גם על הפלטפורמות המתחרות ונחשבת כאחת מאפליקציות השיח והוידאו הגדולות בעולם כיום. עם התחרות ההולכת וגוברת מצידן של אפל עם שירותי ה-iMessage וה-FaceTime וגוגל עם שירות ההודעות והוידאו Hangouts, נוכחותה של Skype הינה משמעותית למדי והעדכונים התכופים של האפליקציה מעידים על כך.

(מקור – Skype)


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים