שוחררה פריצה בלתי קשורה ל-iOS בגרסאות 6.1.3 עד 6.1.5

iOS613-jailbreak

עוד בטרם חלפו להן 24 שעות משחרור הפריצה למערכת ההפעלה iOS בגרסאות 7.0.0 – 7.0.4 עבור מכשירי iDevices הנתמכים, אנו מדווחים כעת על פריצה לא קשורה נוספת, הפעם למכשירים המריצים גרסאות מוקדמות יותר של מערכת ההפעלה – 6.1.3 עד 6.1.5.

צמד ההאקרים האחראים לפריצה, iH8snow ו-Wincom, ידועים בתרומתם הרבה לסצינת ה-Jailbreak, כשלמעשה ההאקר הקנדי iH8snow ייזכר כראשון שהצליח להמיר את קבצי הקסטום המפורסמים (שיועדו תחילה למחשבי המק בלבד) אל מערכת ההפעלה חלונות, בעזרת כלי ה-sn0wbreeze.

הפריצה, אשר מתאימה למכשירי האייפון 4 ומעלה, אייפד 2 ומעלה ואייפוד טאצ' דור רביעי ומעלה, איננה מגיעה עם כלי ויזואלי כנהוג בפריצות קודמות, אלא בדמותה של חבילת תוכנה מחנות האפליקציות האלטרנטיבית סידיה. על המשתמשים יהיה להתקין את חבילה זו על מנת להפוך את הפריצה הקשורה אשר זמינה למערכת הפעלה בגרסאות 6.1.3 – 6.1.5, לפריצה בלתי קשורה.

כך תעשו זאת (פריצה קשורה –> פריצה לא קשורה)

ביצוע פריצה קשורה למערכת ההפעלה בעזרת כלי ה-redsn0w [מק , חלונות] או בעזרת הכלי sn0wbreeze;
פתיחת חנות האפליקציות האלטרנטיבית סידיה, חיפוש והתקנת החבילה p0sixspwn;
ביצוע הפעלה מחדש של המכשיר. ההתקנה והשימוש על אחריותכם בלבד!

בחודשים שקדמו לפריצה, צייצו צמד ההאקרים בחשבונות הטוויטר שלהם והעלו מעט את הבאזז לקראת שחרורה – "זה רק עניין של זמן…", "הפריצה תשוחרר לפני תום שנת 2014". ההאקרים אף הגדילו ופרסמו אמש קטע וידאו המציג את מכשיר האייפוד טאצ' דור 5 כשהוא מריץ את גרסה 6.1.3 בפריצה בלתי קשורה.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pf-v51XaO5c[/youtube]

סאגת הפריצה החלה מספר חודשים בודדים לאחר שחרורה הרבתי של מערכת ההפעלה 6.1.3, אז צייץ לראשונה ההאקר Wincom כי בידיו מכשיר מסוג אייפוד טאצ' דור רביעי, המריץ פריצה בלתי קשורה. ראוי לציין כי פריצה זו מגיעה לאחר המתנה ארוכה מצד המשתמשים ולא שוחררה באופן פזיז, בניגוד גמור לפריצת מערכת ההפעלה השביעית ששוחררה אתמול.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות