עדכוני אנדרואיד Jelly Bean 4.3 עושים דרכם למכשירי Xperia Z ונוספים

Sony-Xperia-Tablet-Z

בדיוק שבוע עבר מאז החלה סוני להפיץ את עדכון מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסת Jelly Bean 4.3 למכשירי ה-Xperia Z1 ופאבלט ה-Xperia Z Ultra וכעת מודיעה החברה כי מכשירים נוספים וביניהם ה-Xperia Z, ה-Xperia Tablet Z, ה-Xperia ZL וה-Xperia ZR יקבלו גם הם החל מהיום ובאופן הדרגתי את העדכון.

בעוד סוני מקיימת את הבטחותיה לעדכון דגמים נוספים ממכשיריה, הרי שלפי הבטחתה מהחודש שעבר אמור היה להגיע העדכון לאנדרואיד 4.3 במהלך חודש דצמבר למגוון רחב אף יותר של מכשירים הכולל את הבאים: Xperia T, Xperia TX, Xperia SP, Xperia V. בסוני מבטיחים כי העדכונים ימשיכו להגיע למכשירים נוספים, ולחברה נותר עוד כשבוע בלבד עד תום החודש, כך שנראה כי תעמוד בלוח הזמנים שהציבה לעצמה.

העדכון החדש יביא לשיפור מהותי בביצועים הגרפיים ובממשק המשתמש שהתנועה בו תהפוך חלקה יותר בעזרת שיפורי Project Butter של גוגל, כשגם כלל האפליקציות של סוני על המכשירים יעודכנו לגרסאות החדשות ביותר אשר יציגו שיפורים בצד הביצועים. ה-Xperia Tablet Z יקבל שדרוג בצד ניהול המשתמשים כאשר עם העדכון החדש יתאפשר לבעלי הטאבלט להגדיר פרופילים מוגבלים עם ווידג'טים, מסכי בית, הגדרות ואף הקצאת זיכרון עבור אותם פרופילים.

(מקור – סוני)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות