מנכ"ל Xiaomi: מכרנו 18.7 מיליון מכשירים בשנת 2013

| יום חמישי, 2 בינואר 2014, 10:47 | כלכלי

Xiaomi

מנכ"ל יצרנית הסמארטפונים הסינית Xiaomi, לי ג'ון (Lei Jun), פירסם בעמוד הפרטי שלו ברשת החברתית הסינית Sina Weibo כי החברה מכרה בשנת 2013 כמות שיא של סמארטפונים שעמדה על 18.7 מיליון מכשירים. עפ"י דיווחו של ג'ון, מדובר בעליה של 160% בהשוואה למכירות החברה בשנה הקודמת, והרבה מעבר להערכותיה המוקדמות של החברה שעמדו על כ-15 מיליון מכשירים.

לנתונים אלו מצרף המנכ"ל גם נתוני מכירות כספיים, לפיהם הציגה החברה הכנסות של 31.6 מיליארד יואן (כ-5.2$ מיליארד), נתון המהווה עליה של כ-150% בהשוואה לשנה הקודמת. בחודש דצמבר לבדו, מוסיף לי ג'ון, מכרה החברה 3,225,000 סמארטפונים.

hugo-barra-smallנתונים אלו מגיעים כיומיים לאחר שפירסמה החברה בחשבון הטוויטר הרשמי שלה את חזונו של המנכ"ל לשנת 2014. לפי הציוץ, צופה לי ג'ון כי Xiaomi תשלח לא פחות מ-40 מיליון מכשירים, נתון עליו חוזר ג'ון גם בפרסום הנתונים החדשים היום הנוגעים לביצועי החברה בשנת 2013.

באוגוסט האחרון, צירפה Xiaomi לשורות החברה את אחת מהדמויות הבולטות בענקית החיפוש גוגל, הוגו בארה, אשר הצטרף לחברה כסגן נשיא בשלוחתה הבינלאומית, זאת במטרה לנסות ולהפיץ את מוצריה גם מחוץ לכותלי סין. מהלכו הראשון של בארה, כפי שפורסם בחשבון הגוגל+ שלו הלילה, הוא תחילת פעילותה של Xiaomi בסינגפור.

(מקור – TheNextWeb)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות