שוחררה פריצת ה-Jailbreak עבור מכשירי Apple TV מהדור השני

Apple-TV-FireCore

לאחר שבסוף החודש שעבר קיבלו מכשיריה הניידים של אפל את פריצת ה-Jailbreak המיוחלת, היום נחשפה לאור הזרקורים גם הפריצה לדור השני של מכשיר ה-Apple TV. בזכות הפריצה, יוכלו מעתה המשתמשים לצפות בתכנים באיכות גבוהה ולהנות מאפשרויות אחרות שהיו חסומות בפניהם.

ה-Apple TV הוא מזרים מדיה (סטרימר) קטן מימדים המותאם לעבודה מול מכשיריה של החברה בלבד. לאחר ביצוע קישור פשוט, ניתן להזרים תכנים מכל iDevice אל מכשיר ה-Apple TV שמקושר לאותו חשבון Apple ID ומחובר לאותה רשת אלחוטית. כמו כן, לתושבי ארה"ב ניתנת האפשרות לרכוש מנוי חודשי להזמנת תכנים מחנות ה-iTunes, אותם ניתן להקרין על המסך הגדול.

עכשיו הגן כבר לא סגור

AppleTV-iOS7מדיניות "הגן הסגור" של אפל איננה פוסחת על סטרימר ה-Apple TV. פריצת ה-Jailbreak החדשה תאפשר בין היתר לצפות בתכני וידאו באיכות מקסימלית של Full HD 1080p (אופציה שניתן לממש רק בדור השלישי של המכשיר). בנוסף, מאפשרת הפריצה החלפת גופני מערכת, צפיה בתכנים שהורדו מצד שלישי, הוספת כתוביות בעברית וניגון כל פורמט וידאו קיים. יש לציין כי מכשיר ה-Apple TV תומך באופן מלא בשפה העברית, כך גם חנות ה-iTunes הישראלית.

בחודשים שקדמו לפריצה שמרו חברי הקבוצה על שקט תעשייתי ולא התחייחסו כלל למועד שחרורה, כפי שתמיד נהגו לעשות. חשוב להדגיש כי הפרש הזמנים הקצר בין מועד שחרורן של שתי הפריצות הוא מקרי בהחלט – מדובר בשתי קבוצות שונות שאינן עובדות בתיאום האחת עם השנייה.

חברי קבוצת FireCore ששחררה את הפריצה ל-Apple TV, הבהירו כי הפריצה הבלתי קשורה מיועדת אך ורק למכשירי הדור השני המריצים את גרסה 5.3 של מערכת ההפעלה. כעת, עם שחרורה של פריצה זו, נותר באפילה רק הדור השלישי של הסטרימר, אותו עדיין מתקשות הקבוצות לפרוץ.

הורדת כלי הפריצה: עבור Mac | עבור Windows

לחצו כאן לצפיה במדריך הפריצה

השוואת מפרטים