המסייעת הקולית Cortana נחשפת בקטע וידאו קצר שדלף לרשת

| יום רביעי, 29 בינואר 2014, 21:58 | מערכות הפעלה

Cortana-on-925אם עקבתם אחר השמועות החמות אודות הגרסה הבאה של מערכת ההפעלה Windows Phone, שמעתם ודאי על Cortana, המסייעת הקולית החדשה של מיקרוסופט. אלו מכם המצפים לפרטים נוספים על המסייעת הקולית שצפויה להביא את "הדבר הבא" בתחומה, ישמחו לשמוע כי הועלה לרשת קטע וידאו קצר המציג את קורטנה בפעולה.

לצערנו, ניאלץ לבקש מכם לצנן במעט את ההתלהבות – מעבר לעובדה שמדובר בוידאו שאורכו 15 שניות בלבד, איכותו ירודה והתמונה די מטושטשת. מעבר לכך, ברקע מופעלת מנגינה חזקה למדי, אולי במטרה לטשטש את פעולת ההסרטה של המדליף, מה שמקשה מאוד לשמוע את קולה של קורטנה (אם אכן מדובר בקטע וידאו אותנטי של המסייעת הקולית).

בוידאו מוצגת קורטנה כשהיא מעניקה הוראות הגעה באמצעות אפליקציית ניווט כלשהי, וישנם פרטים רבים המרמזים כי מערכת ההפעלה היא אכן Windows Phone 8 – על המסך מוצגות כתוביות בפונט Segoe המזוהה עם ממשק ה-Metro. בנוסף, הצלצולים בתחילת ובסוף ההודעות של קורטנה זהים לצלצולים הסטנדרטיים של מערכת ההפעלה מבית מיקרוסופט.

להזכירכם, השמועות על Cortana טוענות כי זו תושק באפריל לצד עדכון המוכר בשם Windows Phone 8.1 ותדובב על ידי ג'ן טיילור, בדומה לדמות של קורטנה מסדרת משחקי Halo. עוד נטען כי המסייעת הקולית תדע לענות על מגוון שאלות, לבצע חיפושים ברשת וניווטים ואף לפתוח את נעילת המכשיר. ניתן להניח כי על מנת להפוך את העדכון למשמעותי, תוסיף מיקרוסופט פיצ'רים נוספים למסייעת, אך לגבי אלו אין כרגע מידע.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2WenVxycrvk[/youtube]
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות