מיקרוסופט: הביאו לנו את הפלייסטיישן 3 שלכם, קבלו 100 דולרים

| שבת, 1 בפברואר 2014, 10:41 | קונסולות

microsoft-ditch-your-ps3נאבקת בשיניים: ענקית התוכנה מיקרוסופט מציעה לגיימרים בארה”ב להפקיד בידיה את קונסולות המשחקים המיושנות שלהם, ובתמורה תעניק להם קרדיט של 100 דולרים בחנות מיקרוסופט הקרובה לביתם. את ההטבה ניתן יהיה לממש רק בעת רכישת קונסולת המשחק החדשה Xbox One.

גם לאחר ההשקה, הקרב בשוק קונסולות המשחק עוד רחוק מלהסתיים. חברת סוני דיווחה באחרונה על מכירתן של 4.2 מיליון יחידות פלייסטיישן 4 במהלך הרבעון האחרון של 2013, כאשר מיקרוסופט מזדנבת מעט מאחור עם 3.9 מיליון יחידות “בלבד” של קונסולת ה-Xbox One. משום כך, נראה ובענקית התוכנה מעוניינים לתת תמריץ למתלבטים – 100 דולרים במתנה לרכישת מוצרים באחת מחנויות החברה.

בכדי לקבל את ההטבה, על הלקוח להביא עמו לחנות את קונסולת המשחק הישנה שלו – Xbox 360S, Xbox 360E או פלייסטיישן 3 של סוני, למסור אותה לידיו של נציגי החנות ולבסוף לרכוש את קונסולת המשחק החדשה של החברה. במעמד זה, יקבל הלקוח 100 דולרים אותם יוכל לנצל לרכישת אביזרים, משחקים או מוצרים אחרים בחנות.

תוקף ההטבה עד יום ראשון, ה-2 במרץ 2014. ומה קורה בישראל? בינתיים, מיקרוסופט ישראל עוד לא התייחסה באופן רשמי למועד הגעתה של הקונסולה החדשה, אך ברשת מסתובבות שמועות לפיהן כלולה ישראל בסבב השקה מאוחר שמתוכנן לאוקטובר 2014, זאת לעומת סוני שהחלה כבר החודש בשיווק קונסולת הפלייסטיישן 4 בישראל.

(מקור – מיקרוסופט)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות