בקרוב בישראל: סלקום, פלאפון ומירס תאפשרנה חיוג שמות

חברת NTTM (ר"ת Name to Telephone Mapping – מיפוי שם לטלפון), שהוקמה ב-2007 ע"י יזמים ישראלים ומתמחה בפיתוח טכנולוגיות ואלגוריתמים לכרטיסים חכמים, הודיעה הבוקר כי ספקיות הסלולר סלקום, פלאפון ומירס תחלנה בהשקה פעילה של שירות Dial my Name של החברה ברבעון הראשון של 2011.

Dial my Name הוא שירות המתיימר להחליף את מספרי הטלפון שאנו מחייגים היום בחיוג שמות. הטכנולוגיה של חברת NTTM מאפשרת למכשירים לחייג אותיות במקום מספרים, ע"י עדכון תוכנה לטלפון או הטמעת הטכנולוגיה בכרטיס ה-SIM.

הרישום למאגר "מרשם שמות החיוג הישראלי" נפתח במהלך הקיץ האחרון, ואלפי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כבר נרשמו, כך שכבר היום ניתן לחייג בשיטה זו ע"י התקנת אפליקציה הזמינה מאתר DialmyName (שם היא זמינה גם עבור מכשירי סימביאן ובלאקברי) או מחנויות האפליקציות של אפל וגוגל. אך היום הודיעו שלוש ספקיות הסלולר הישראליות כי בכוונתן להתחיל להטמיע את השירות במכשירי לקוחותיהן באופן פעיל החל מהרבעון הראשון של 2011. כלומר: המפעילות תיזומנה את עדכון המכשירים, החלפת או עדכון כרטיסי ה-SIM והתקנות יזומות של המנוי ממרכזי השירות שלהן. כמובן שמנויי אורנג' יוכלו גם הם להשתמש בשירות, אך רק עם יורידו את החייגן מיוזמתם.

יצויין כי למרות השקת השירות, שהתמקדה בעסקים, זמין השירות, על פי חזונה של NTTM, לכל אדם – לפחות אם הוא מוכן לשלם את סכום הרישום, העומד על מעל 1,000 ש"ח לשנה (!).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות