מפתח המשחק Flappy Bird מתכונן להסרתו מחנויות האפליקציות היום בערב

| יום ראשון, 9 בפברואר 2014, 09:05 | אפליקציות

flappy-bird-gameover

אחד המשחקים הפופולריים בחנויות האפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, וזה שצבר אולי את הבאזז המשמעותי ביותר לאחרונה, עומד לרדת מהמדפים ולא יהיה זמין יותר להורדה החל מהערב. מדובר במשחק Flappy Bird, שזכה לאהדה גדולה למדי ברחבי העולם בשל הגרפיקה הפשוטה שהציג ומשחקיות ממכרת למדי שגרמה לרבים להשתגע עליו.

אתמול בערב, בשעה 21:00 (שעון ישראל) צייץ Dong Nguyen, מפתח המשחק Flappy Bird, דרך חשבון הטוויטר שלו כי בכוונתו להסיר את המשחק מחנויות האפליקציות תוך 22 שעות, משמע שזה יהפוך לא זמין להורדה החל מהיום (א’) בשעה 19:00. לפניכם הודעתו המלאה כפי שצייץ אתמול מחשבונו:

אני מצטער משתמשי Flappy Bird, בעוד 22 שעות מעכשיו אסיר את המשחק (מחנות האפליקציות). אינני יכול להתמודד עם זה יותר.

עפ”י דבריו ניתן להבין כי ההצלחה גדולה הייתה על מפתח המשחק ותשומת הלב הגדולה שקיבל ככל הנראה הפריעה לו לחיות את חייו כרגיל. שעות לפני הציוץ הדרמטי סיפר Nguyen כי אף שהמשחק הוא הצלחה עבורו, הוא גם הרס את חייו הפשוטים וכי כעת הוא “שונא אותו”.

flappy-tweets-1

לאחר הציוץ הדרמטי המשיך מפתח Flappy Bird להסביר דרך חשבון הטוויטר שלו כי החלטתו אינה נובעת מסיבות משפטיות, כמו כן הצהיר כי אין בכוונתו למכור את המשחק או את הזכויות עליו ושזו אינה הסיבה בגללה בחר להסיר את המשחק מחנויות האפליקציות. Nguyen המשיך וסיפר כי אין זה אומר כי יפסיק לפתח אפליקציות, אלא רק כי לא ימשיך לאפשר את הורדתו של Flappy Bird.

ציוצים שנשלחו דרך חשבונו של Nguyen במהלך השבוע שעבר מעידים על ההפרעה שהביאה הצלחתו של Flappy Bird למפתח הויאטנמי. “אנשי התקשורת נותנים הערכות מוגזמות להצלחת המשחקים שלי”, ציין Nguyen, “זה לא משהו שאני מעוניין בו. הניחו לי”.

אף שהציוצים עשויים להישמע מוזרים מעט, פרישתם על-פני תקופת זמן ממושכת יכול ומעידה כי המפתח אכן לא מצליח להתמודד מעודף תשומת הלב שהורעפה עליו מאז החל המשחק לצבור תאוצה. חשדות כי מדובר במתחזה שפרץ לחשבונו של Nguyen כבר החלו לעלות, אולם נדע לבטח אם אמת בדבריו היום בערב, כאשר יפוג הדדליין בו הצהיר שיוסר המשחק. במידה והמשחק אכן יוסר מחנות האפליקציות, זה עדיין יהיה זמין אצל עשרות מיליוני המשתמשים שכבר הורידו אותו.

להורדת המשחק: [אנדרואיד] [iOS]

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות