הוכרזה תכנית HTC Advantage להחלפת מכשירים עם מסך שנשבר

HTC-ADVANTAGEכפי שהבטיחה מוקדם יותר החודש, הכריזה אמש יצרנית הסמארטפונים הטיוואנית HTC על תכניות אחריות מקיפה לסדרת מכשירי One. שמה של התכנית HTC Advantage (“יתרון”) ובמסגרתה, בין היתר, ניתן להחליף מכשירים שהמסך שלהם נסדק או נשבר – ללא עלות. בשלב זה, רק לקוחות אמריקאים יכולים להנות מהצעותיה של התכנית.

לעסקה של HTC ישנם כמה תנאים. ראשית, יוחלפו רק מכשירי One, One Mini ו-One Max שנרכשו בארה”ב החל מיום שלישי, ה-18 בפברואר. את המכשירים ניתן יהיה להחליף רק פעם אחת ורק במהלך חצי השנה הראשונה מאז נרכשו. תהליך ההחלפה אורך לטענתה של HTC בין שמונה לעשרה ימי עסקים, אך אם ברצונו של הלקוח לקבל מכשיר חדש באופן מידי – יהיה עליו לשלם 29 דולרים.

עוד במסגרת התכנית מתחייבת החברה לעדכון מערכת ההפעלה של כל אחד מן המכשירים למשך שנתיים מאז הושק. משמע – למכשיר הדגל נותרה עוד לפחות שנה של עדכונים ולשני אחיו – קצת יותר משנה וחצי. בנוסף, לקוחות החברה יקבלו במתנה נפח אחסון של 25GB עד 50GB לאחסון קבצים בענן דרך Google Drive, משך ההטבה לשנתיים שלמות מאז הדרישה לממשה.

HTC-ADVANTAGE-2

בשלב זה לא ידוע על כוונתה של HTC להרחיב את תפוצתה של תכנית האחריות המקיפה גם אל מחוץ לארה”ב, אך אנחנו מבטיחים לעדכן באם זה יקרה.

השבוע האחרון היה עמוס בשורות עבור לקוחותיה של חברת HTC בארה”ב. בטרם הכרזה על שירות האחריות המורחב, זו הבטיחה לעדכן את מכשיר ה-HTC One X לגרסת האנדרואיד החדשה ביותר, KitKat 4.4. חשוב להדגיש שרק הדגם האמריקאי הוא שיעודכן, זה עם מעבד ה-Snapdragon S4. הסיבה לכך היא שיצרנית השבבים Nvidia חדלה מלשחרר דרייברים עדכניים לפלטפורמת Tegra 3 בה עושה שימוש הדגם הבינלאומי של One X.

(מקור – HTC)

השוואת מפרטים