עכשיו בישראל: אורנג’ משיקה את ה-LG G Flex עם תמיכה ברשת 4G

LG-G-Flex-Mainאורנג’ משיקה את ה-LG G Flex, הסמארטפון הראשון בעל מסך גמיש, שנוחת בישראל עם תמיכה ברשת הדור הרביעי של החברה. ה-G Flex נחשב לאחד המכשירים היותר מיוחדים שהושקו השנה בעיקר בגלל מסך ה-6 אינץ’ הקעור שלו, השומר אמנם על צורה קבועה אך כזה שניתן לשטח אותו כמעט לגמרי. יכולות זו גם מאפשר למסך להיות עמיד מאוד בפני נפילות. בנוסף, חלקו האחורי של המכשיר מצופה בחומר המאפשר לו “לרפא” את עצמו, כך שמרבית השריטות יעלמו אחרי מספר דקות.

מפרטו של ה-G Flex מציב אותו בשורה הראשונה יחד עם מכשירי המובייל החזקים בשוק בזכות פלטפורמת ה-Snapdragon 800 בעלת מעבד מרובע-ליבה 2.26Ghz, מסך גמיש בגודל 6 אינץ’ ברזולוציה של 1280X720, זיכרון פנימי 2GB RAM, מצלמה אחורית 13 מגה-פיקסל, סוללת 3,500mAh ותמיכה ברשת דור 4. עובי המכשיר נע בין 7.9 מ”מ ל-8.7 מ”מ בחלקיו השונים ומשקלו עומד על 177 גרם. מערכת ההפעלה אותה מריץ ה-G Flex היא אנדרואיד 4.2.2 Jelly Bean עם ממשק המשתמש הייחודי של LG.

סמארטפון ה-LG G Flex יתמוך ברשת הדור הרביעי של אורנג’ בישראל, שצפויה להתחיל לפעול בסוף השנה. המכשיר יהיה זמין דרך אורנג’ במחיר של 3,999 ש”ח עם אפשרות פריסה ל-12 תשלומים.

השוואת מפרטים