בעלי Xbox One נבחרים קיבלו הזמנות הצטרפות לתכנית הבטא

| יום ראשון, 23 בפברואר 2014, 19:15 | קונסולות

xbox-one-updateמוקדם יותר החודש קיבלה קונסולת ה-Xbox One עדכון תוכנה ראשון, ועתה עומדת ענקית התוכנה מרדמונד להשיק עדכון נוסף, גדול יותר, המכונה בשם הבנאלי "עדכון חודש מרץ". הפעם תתמקד מיקרוסופט בשיפור חווית ה-Multiplayer ב-Xbox One דרך שכלול שירותי ה-Xbox Live, הצ'ט הקבוצתי, ואפליקציית ה-Friends.

בימים האחרונים החלה מיקרוסופט במשלוח הודעות למשתמשים אקראיים, ובהן הזמנה להשתתף בבדיקות הבטא המקדימות של עדכון התוכנה החדש. את העדכון יוכלו ברי המזל להוריד כבר בשבוע הקרוב, כך שלמיקרוסופט יהיה מספיק זמן לקבל את תגובתם ולבצע שינויים הכרחיים בטרם הפצתו לכלל.

מיקרוסופט לא הצהירה באופן רשמי על הסיבה שבגינה היא משיקה גרסת בטא לעדכון, אך ניתן להעלות מספר השערות. עדכון התוכנה הראשון לקונסולה יצר את “באג המסך השחור” וייתכן שבאמצעות הבטא מנסה מיקרוסופט לאבחן את הטיפול בתקלה. כמו כן, כבר בהשקה הבטיחה החברה כי בתחילת 2014 תציג מגוון פיצ’רים חברתיים ובאמצעות שחרור מוקדם של העדכון, יכולה החברה לעורר באזז לקראתם.

בקרוב אצלכם

המשתמשים שנבחרו להשתתף בבדיקות הבטא צפויים לקבל את גרסת הניסוי בימים הקרובים, ולדבריה של מיקרוסופט, אלו יקחו חלק גם בבדיקות בטא עתידיות.

את העדכון תחל החברה להפיץ לכלל המשתמשים ב-11 במרץ, סמוך למועד שחרורו של משחק ה-Multiplayer עטור השבחים Titanfall. היות ומדובר באחד הכותרים האקסלוסיביים המשמעותיים ביותר עבור ה-Xbox One, כזה המבוסס כולו על חוויית Multiplayer מתקדמת, סביר להניח שמיקרוסופט תעשה כל שביכולתה כדי שהעדכון יהיה זמין לכולם עוד בטרם השקת המשחק.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3LasnLHhJm0[/youtube]

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות