הצצה ראשונה: Samsung Gear 2 – מפצה על טעויות העבר

Samsung-Gear-2-main

סמסונג מרעננת את קולקציית המוצרים הלבישים שלה, וכחלק מהתהליך, הכריזה במהלך MWC 2014 בברצלונה על שעון חכם חדש, Gear 2. השעון נראה ומרגיש איכותי יותר מקודמו וניכר כי סמסונג התייחסה להערות שהועלו על-ידי הלקוחות כלפי הדגם הקודם. עם ה-Gear 2 נטשה סמסונג את מערכת ההפעלה אנדרואיד, כאשר את מקומה תופסת עתה Tizen.

עם הגרסה השניה של השעון החכם, בחרה סמסונג להעביר את המצלמה והמיקרופון למיקום חדש. השניים נמצאים כעת על מסגרת השעון במקום על הרצועה עצמה. שינוי זה, מעבר לכך שמשפר את חזותו של השעון, יאפשר למשתמשים להחליף את הרצועה באחת אחרת. את גודל הרצועה ניתן להתאים באותו אופן כמו במכשיר הראשון בסדרה. נציין כי המצלמה עצמה קיבלה שדרוג קטן וכעת היא תצלם ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל ותהיה בעלת פוקוס אוטומטי.

מסכו של ה-Gear 2 לא קיבל שדרוג מאז הדגם הקודם – זהו עדיין מסך Super AMOLED בגודל 1.63 אינץ’. שדרוג מהותי שביצעה החברה בשעון החכם החדש מאפשר לו להיות עמיד במים לפי תקן IP67, כך שתוכלו לשהות בסביבה רטובה ללא חשש. סמסונג ציידה את המכשיר עם מד דופק הנמצא בגבו ובעינית אינפרה אדום שתאפשר שליטה מרחוק על טלוויזיות, ממירים ועוד, זאת לצד שיפור מהותי בצד הסוללה, זו תחזיק מעמד עד שלושה ימים בתלות בהיקף השימוש בשעון.

ההתמצאות בממשק החדש של שעון ה-Gear 2 נוחה למדי, אולם תדרוש מעט זמן הסתגלות. ניתן לעבור בין מסכי הבית השונים על ידי גרירת האצבע מצד לצד, כאשר כדי לחזור למסך הקודם יש להחליק את האבצע מראש המסך כלפי מטה. לחיצה יחידה על כפתור הבית הממוקם בתחתית המסגרת, תאפשר חזרה למסך הבית. חשוב לזכור שה-Gear 2 מגיע עם רכיב אחסון בנפח 4GB, כך שניתן לאחסן עליו שירים ולשמוע אותם בזמן הפנוי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים