דיווח: סמסונג חווה קשיים בייצור חיישן טביעות האצבע ששולב ב-Galaxy S5

Samsung-Galaxy-S5-Buttom

לא נערכה כראוי: חברת סמסונג חווה קשיים בייצור חיישן טביעות האצבע של מכשיר הדגל Galaxy S5, כך מוסרים מספר מקורות בדרום קוריאה. כפתרון זריז שיספק מענה ראשוני, פנתה סמסונג לעזרתה של Crucialtec, חברה קוריאנית המתמחה בייצור משטחי מגע מתקדמים וחיישנים ביומטריים לקריאת טביעות אצבע.

החיישן הביומטרי אשר משמש לרוב ככלי אבטחה נוסף, ייתכן והגיע למכשיר הדגל של סמסונג בעקבות הבאזז שיצרה אפל עם השקת מכשיר ה-iPhone 5S בשנה שעברה. כיאה לטכנולוגיה “חדשה” שזוכה לפתע לתשומת לב מוגברת, די הגיוני שסמסונג נתקלת בקשיי ייצור שעלולים להוביל לבעיות אספקה במכשיר שצפוי למכור מילוני יחידות כבר בימיו הראשונים על המדפים.

בניסיון להתגבר על הקושי, מספרים הדיווחים כי סמסונג פנתה לחברת Crucialtec השכנה במטרה שזו תסייע לה לעמוד ביעדי הייצור הראשוניים. המקורות הקוריאנים מציינים בנוסף כי שיתוף הפעולה החדש בין השתיים עתיד להימשך גם בתהליך הייצור של החיישן הביומטרי אשר ישולב במכשירי הדגל הבאים של סדרת ה-Galaxy Note.

את ה-Galaxy S5 צפויה סמסונג להעלות למדפים בכ-150 מדינות בתאריך ה-11 באפריל, כך שלחברה ישנו חלון זמן של קצת יותר מחודש בכדי להתגבר על הקשיים.

(מקור – PhoneArena)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים