-פרסומת-

גאדג’טי בלילה: מדמיינים עצמים וירטואלים למציאות עם משקפי Meta

| יום רביעי, 5 במרץ 2014, 23:10 | גאדג'טי בלילה

MetaPro-main

מציאות מדומה לא עוד! מפתחי משקפי המציאות הרבודה Meta מדגימים כיצד ניתן להשתמש במשקפיים על מנת לדמיין, ליצור ולבסוף גם להדפיס במדפסת תלת-מימד דגם אמיתי ומוחשי של עצמים, ובמקרה זה – כד קטן.

בהדגמה, המצורפת בוידאו שתמצאו למטה, ניתן לראות כיצד רואה המשתמש במשקפי המציאות הרבודה של Meta את הליך בניית המודל לכד, ולאחר מכן, על-ידי גרירה פשוטה של הכד הוירטואלי אל מדפסת התלת-מימד, תחל זו את עבודת ההדפסה, כאשר בכל עת יוצג מחוון מול עיני המשתמש שיעיד על הזמן שנותר עד סיום ההדפסה. והתוצאה – כד אמיתי התואם במאת האחוזים את זה שבנה המשתמש באמצעות האפליקציה הייעודית למשקפיה של Meta.

בנוסף לבניית הכד, מדגימים נציגיה של Meta בוידאו גם כיצד ניתן להזיז וליצור אינטראקציה עם עצמים המוצגים מול המשתמש כאשר ישתמש במשקפי המציאות הרבודה. הטכנולוגיה של Meta מאפשרת את זיהוי הידיים בנפרד, כך שניתן לבצע פעולות שונות עבור כל עצם שיופיע מול המשתמש. בהדגמה ניתן לצפות בשני כוכבים שיזוזו על פני החלל ואף בפיצוץ של אחד מהם שנעשה בהינף היד.

YouTube Preview Image

נתקלתם בטכנולוגיות עתידניות או סתם בסיטואציות מצחיקות הקשורות לתחום הטכנולוגי? שלחו לנו מייל ונדאג לשלב אותן בגאדג’טי בלילה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות