שירות המפות HERE של נוקיה מגיע לשעון החכם של סמסונג

HERE-Maps-Galaxy-Gear

בתערוכת המובייל השנתית שנערכה בחודש שעבר בברצלונה, הציגו נוקיה וחברת Symphony Teleca את הפתרון שלהן להכוונה רגלית דרך שעון ה-Galaxy Gear של חברת סמסונג, זה משתמש בשירותי המפות HERE של נוקיה. באמצעות אפליקציית TurnByTurn על ה-Galaxy Gear ניתן יהיה לצפות בנתונים כמו שמות רחובות אליהם תתבצע הפניה הבאה והמרחק ממנה, כמו גם לשמוע את הפקודות דרך הכוונה קולית וללא צורך להביט בשעון החכם.

בנוקיה מסבירים כי פיתוח האפליקציה עבור השעון החכם נעשה כדי לחסוך מהמשתמשים את הצורך לשלוף את הסמארטפון מהכיס מספר רב של פעמים, אם רק כדי להיזכר כיצד נראה המסלול. שימוש באפליקציית המפות החדשה, יאפשר את השארת הסמארטפון בכיס וחיסכון בזמן סוללה יקר שיגבה מהמכשיר החכם כל עת יפתח המשתמש את המסך כדי להציץ על התקדמותו במסלול.

אפליקציית המפות על שעון ה-Galaxy Gear לא תפעל בזכות עצמה, ותדרוש את הפעלת אפליקציית המפות ותכנון המסלול על הסמארטפון טרם זה יסונכרן עם השעון החכם של סמסונג.

Samsung-TurnByTurn

מ-Symphony Teleca נמסר כי אפליקציית המפות HERE של נוקיה עבור שעון ה-Samsung Galaxy Gear נמצאת בשלבי אישור סופיים ותגיע לחנות האפליקציות של סמסונג בקרוב. באשר לסדרת השעונים החכמים החדשה של סמסונג, ה-Gear 2, המבוססת על מערכת ההפעלה Tizen, נמסר למערכת גאדג’טי כי זו נמצאת עדיין בשלבי פיתוח.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות