אפליקציית Adobe Revel זמינה להורדה עבור משתמשי האנדרואיד

Adode Revel

חברת התוכנה Adobe השיקה בסוף השבוע את אפליקציית Adobe Revel עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, זו זמינה ב-AppStore של אפל מאז 2011. האפליקציה מאפשרת לבני משפחה וחברים להעלות תמונות משותפות שלהם למקום אחד, עם דגש רב על שמירת הפרטיות. האפליקצייה תאפשר לאחסן, לשתף ולצפות בכל התמונות וקטעי הוידאו שהעלו חברי הקבוצה ואף לסדרם באלבומים.

כל תמונה שתצולם תסתנכרן באופן מידי בין כל המכשירים המחוברים לשירות, אך תוגדר בשלב ראשון כפרטית – אף אחד לא יוכל לצפות בה עד שנגדיר עבורה הרשאות. כמו כן, ניתן להגדיר מצבי שיתוף שונים שיאפשרו גם לחברים להעלות תמונות לקבוצה, ועוד. Adobe Revel מציעה בנוסף כלים בסיסיים לעיבוד תמונה, אך ביכולתה להתממשק עם Photoshop במטרה לגשת לכלי עריכה מתקדמים יותר.

אם ברצונכם להשתמש באפליקציה ובמכשירכם מצוי מאגר גדול של תמונות, Adobe מספקת אפליקציה ייעודית בשם Revel Importer, זו תסייע בהעלאת כל התמונות (או חלק מהן) לשירות הענן של החברה. יחד עם זאת, ניתן להגדיר שכל תמונה חדשה תעלה באופן אוטומטי לשירות.

אפליקציית Adobe Revel מוצעת להורדה ללא תשלום דרך חנות האפליקציות של גוגל ואף מאפשרת העלאת כמות בלתי מוגבלת של תמונות בשלושים הימים הראשונים שלאחר ההתקנה. לאחר מכן, נוכל לרכוש מנוי חודשי בעלות של 5.99 דולרים, או להמשיך בתכנית החינמית שכוללת מספר הגבלות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות