דיווח: חלום הקונסולה העצמאית של OUYA כנראה והתפוגג

| יום שלישי, 11 במרץ 2014, 11:57 | משחקים, קונסולות

ouya_console-580x4131חברת OUYA החלה את דרכה עם חזון הקונסולה העצמאית מבוססת אנדרואיד ב-$99, שהצליח לגרוף אחריו 63,416 איש ששילמו מראש סכום כולל של $8,596,474. מדובר באחד מהפרוייקטים המוצלחים בפלטפורמת מימון ההמונים קיקסטארטר (Kickstarter) שהוביל את טרנד החומרה העצמאית לצד השעון החכם Pebble. לצערנו, נראה שהחלום לא מחזיק מעמד ולפי התבטאויות של בכירים בחברה לאתר The Verge, המטרה הנוכחית היא להפוך את OUYA למוצר תוכנה שיציע פלטפורמת גיימינג למכשירים מבוססי אנדרואיד.

"מה שעושה את OUYA זו לא החומרה, אם כי העובדה שהיא בנויה למשחקים המיועדים לטלוויזיה". מנכ"לית OUYA, ג'ולי אורמן, מתקשה לשכנע.

הרעיון מאחורי OUYA היה חדשני ומפתה, אמנם קל מידי לחיקוי – לקחת את היצע המשחקים ההולך וגדל של אנדרואיד ולהביא אותו למסך הטלוויזיה בסלון הביתי באריזה של קונסולת משחק יפה וזולה. המודל העסקי היה לפתח פלטפורמה ידידותית למפתחי המשחקים שתאפשר להם גישה ישירה לקונסולה ולהביא את פרי פיתוחם למסך הטלוויזיה. בנוסף, החברה תכננה להשיק קונסולה חדשה מידי שנה במחיר של $99 ובעקבות כך קיוותה שהצרכנים ישדרגו.

קונסולת המשחק OUYA נכשלה בביקורות, כאשר התלונה העיקרית הייתה כלפי איכות הבנייה שלה והחומרה החלשה יחסית לזמן בו הגיעה לשוק. הפלטפורמה שנוצרה היא למעשה עוד חנות אפליקציות שהמפתחים צריכים לעבוד מולה וכמות הכותרים הבלעדיים לה אפסית. כל סמארטפון או טאבלט דגל חזקים מהדור הנוכחי של OUYA, וכל מה שחסר לנו כדי להפוך כל אחד מהם לקונסולה זו יכולת פשוטה לחיבור המכשיר לטלוויזיה.

הגיע הזמן להזרמת משחקים ל-Chromecast, או שאולי בגוגל מחכים שאפל תביא את המשחקים ל-Apple TV ותשלוט גם בשוק הזה?

(מקור – The Verge)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות