ענקית התוכנה מיקרוסופט מבטיחה: נשמור בנאמנות על חטיבת ה-Xbox

| יום שלישי, 11 במרץ 2014, 20:48 | קונסולות

Phil-Spencer-microsoftענקית התוכנה מיקרוסופט מגיבה לשמועות ומנסה להרגיע את הרוחות: מבהירה כי השינויים בצמרת ההנהלה לא יגרמו נזקים לחטיבת ה-Xbox. פיל ספנסר, בכיר בחברה, מסר כי יימשך פיתוח המשחקים לקונסולת ה-Xbox, ל-Windows ול-Windows Phone, ושבאופן כללי – תישאר מיקרוסופט נאמנה למוצר.

לאחרונה, התחלפו שני בכירים בחברת התוכנה מרדמונד. האחד הוא כמובן המנכ"ל סטיב באלמר שפינה את מקומו עבור סאטיה נאדלה, והשנייה היא ג'ולי לרסון-גרין, אותה יחליף מנכ"ל נוקיה לשעבר סטיבן אלופ בתפקיד ראש חטיבות החומרה ופיתוח המשחקים. החילופים הדרמטיים הללו העלו מספר שמועות בנוגע לעתידה של חטיבת ה-Xbox – ואלו זוכות כעת לתגובה רשמית.

"באופן משעשע, העבודה שלנו היא ליצור משחקים מצויינים עבור אקסבוקס, Windows, ו-Windows Phone. במובנים של נאמנות לתחום, אני מכיר טוב מאוד את סאטיה נאדלה ואת סטיבן אלופ – ניהלתי איתם שיחות ארוכות בנושא. שניהם מסורים לחלוטין לקונסולת המשחקים Xbox", אמר ספנסר.

"כשחושבים על מה שהלקוחות אוהבים בחברה שלנו, רואים בבירור ש-Xbox הוא אחד הענפים האהודים ביותר. אנחנו בעיצומה של תחרות מול הפלייסטיישן של סוני, תחרות שמקדמת את התעשייה. הלקוחות שלנו נאמנים ל-Xbox, שזה משהו שתמיד טוב לשמוע. כשאני עומד מול מעריצי Xbox, אני רוצה לוודא שהם יבינו שאנחנו מסורים לחלוטין למוצר", הוא מוסיף.

למעשה, ניתן היה להניח בהיגיון שמיקרוסופט לא תנסה לבצע שינויים מרחיקי לכת בחטיבת ה-Xbox, בטח שלא בתקופה כל-כך קריטית. בנוסף, עדכוני התוכנה ששוחררו לאחרונה, כמו אלו שעוד יגיעו בעתיד ויאפשרו תמיכה בכונני אחסון חיצוניים, מצביעים בין היתר על המשך תמיכה ארוכת-טווח.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות