אפליקציית Facetune: ליצור את הסלפי המושלם

facetune-main

תופעת הסלפיס (צילום דיוקן עצמי דרך מצלמה דיגיטלית) הפכה פופולארית למדי בעולם בכלל ובישראל בפרט. מחקר שערך בנושא המגזין TIME, מצא כי תל-אביב היא בין הערים בהן מצלמים הכי הרבה תמונות סלפי בעולם. אפליקציות רבות המספקות שיטות צילום ופילטרים שונים לשימוש בעת צילום תמונות הסלפי, אחת מהן הינה Facetune הישראלית, שלקחה על עצמה להיות הפוטושופ של תמונות הסלפי.

ב-MWC 2014 שהתקיימה בחודש שעבר בברצלונה, פגשנו את זאב פרבמן, מייסד ומנכ"ל חברת Lightricks, המפתחת את אפליקציית Facetune עבור מכשירי האייפון והאייפד. פרבמן מספר כי החברה הצליחה באמצעות שיווק ממוקד להגיע ליותר ממיליון וחצי הורדות של האפליקציה, אף שהאפליציה מוצעת בגרסה בתשלום בלבד וללא זמינות של גרסה בחינם. פרבמן אף מוסיף כי דווקא היות האפליקציה בתשלום, עזר ל-Lightricks לקדמה בחנות האפליקציות דרך רשימות האפליקציות המובילות בתשלום ורשימות ה-Top Grossing, אליהן הצליחה להתברג Facetune במקומות מרשימים למדי ביותר מ-70 מדינות.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MTDkOlKvos8[/youtube]

מודל ההכנסות של Facetune הוא פשוט למדי וכולל תשלום חד פעמי עבור האפליקציה לאייפון ותשלום נפרד וחד פעמי עבור האפליקציה לאייפד. פרבמן מסביר כי המודל הישן של חברת Adobe עם תוכנת פוטושופ התאים גם ל-Lightricks וכי זה צפוי להמשיך ולהיות המודל של החברה גם בעתיד, זאת במקום אופציה של רכישת פילטרים נוספים או פונקציות אחרות ברכישה בתוך האפליקציה, כפי שנהוג בלא מעט מהאפליקציות הקיימות כיום.

איך עובדת Facetune?

אפליקציית Facetune מאפשרת לכם לצלם תמונה דרך האפליקציה או לחילופין לטעון תמונה מוכנה מהמכשיר, כאשר לאחר מכן תוכלו לבצע בתמונה שינויים אסתטיים שיבנו עבורכם דיוקן עצמי מקצועי מבלי ללמוד את רזי מקצוע עריכת התמונות.

Facetune משתמשת בפילטרים מוגדרים מראש, אלה יבצעו פעולות כמו הלבנת שיניים, העלמת קמטים, פצעים ונקודות חן, הפקת עור חלק, הדגשת פרטים בתמונה, שינוי תווי פנים וגווני עור, הוספת פילטרים, מסגרות לתמונה ועוד. לכלל האפשרויות הזמינות באפליקציה, מספקת Facetune גם מדריכים פשוטים ומתקדמים בוידאו, המסבירים כיצד להשתמש בכל פונקציה.

facetune-shel-extreme

בכל שלב בזמן עריכת התמונה, ניתן לצפות בשינויים שנעשו אל מול התמונה המקורית שצולמה, זאת כדי לקבל רושם על השינויים שביצעתם עד כה. לאחר השלמת העבודה על הדיוקן העצמי, תוכלו לחלוק את התמונה המתוקנת דרך הרשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר, טאמבלר, אינסטגרם), כמו גם באמצעות מייל או דרך שמירה על המכשיר עצמו יחד עם יתר התמונות.

להורדת Facetune עבור מכשיר האייפון, לחצו כאן (מחיר: 11.90 ש"ח)

להורדת Facetune עבור מכשיר האייפד, לחצו כאן (מחיר: 15.90 ש"ח)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות