גאדג'טי מסקר: Smash Hit – נפצו כל מה שעומד בדרככם

Smash-Hit-Mediocre

הכיף הגדול במשחקים מתבטא בדרך-כלל ביכולת לעשות את כל אותם דברים שאין אנו יכולים (או מורשים) לעשות במציאות – לנהוג במהירות מסחררת, להיות חלק מקבוצת הכדורגל האהובה עלינו, להציל את הגלקסיה ועוד מגוון רחב של חוויות לא שגרתיות. המשחק Smash Hit בא להגשים עוד רצון אחד שכזה – לנפץ דברים, וכמה שיותר.

הרעיון שעומד מאוחרי Smash Hit מאוד פשוט. עלינו לנפץ את גבישי הזכוכית הניצבים בדרכינו וזאת על ידי שימוש בכדורי ברזל. בכל פעם שנלחץ על נקודה מסוימת (או כמה נקודות) במסך, ישוגר לאותו הכיוון כדור ברזל שינפץ את כל העומד בדרכו. בכדי להגדיל את מאגר הכדורים, יהיה עלינו לפגוע בחרוטי זכוכית כחלחלים, מה שיעניק עוד שלושה או חמישה כדורים לארסנל, תלוי בשלב.

נשמע פשוט? אז לא. בשלבים השונים עלינו להתחמק ממכשולי זכוכית במגוון צורות, לנטרל זרמי חשמל ולפתוח דלתות שיאפשרו מעבר לשלבים הבאים. היתקלות באחד מאלו נחשבת כפסילה וגורמת לאיבוד של עשרה כדורים מהמאגר. אם בסופו של דבר לא יהיו לנו כדורים לירות – נצטרך להתחיל את כל המסלול מההתחלה. אך אל דאגה, מלבד המכשולים, נוכל למצוא לאורך הדרך גם צ'ופרים שיסייעו בקבלת כדורים נוספים או יכולות מיוחדות.

smash_hit_tips1_

עיצוב פשוט, פס קול מעולה

נקודת הזכות הגדולה של המשחק Smash Hit היא העיצוב העתידני והמינימליסטי בו הוא מתאפיין. העולמות בשלבים עוצבו בקווי מתאר ישרים ונראה כאילו תוכננו בקפידה על ידי אדריכל מנוסה. לא פחות מרשים מהעיצוב הוא הפס הקול המושקע שמלווה את ההתקדמות של השחקן בעת ניפוץ הזכוכיות. פס הקול משתנה ומתאים עצמו למצב ההתקדמות במשחק – והוא אכן מצליח להכניס את השחקן לאווירה.

יתרון נוסף הוא הדיוק הפיזיקלי, אשר מעניק תחושת תנועה אמיתית במרחב. בטרם נזרוק את הכדור, יהיה עלינו לחשב תוך כדי תנועה את מסלולו, כך שבוודאות יפגע במטרה שמולו. האפקט בא לידי ביטוי לא רק בעת זריקת הכדור, אלא גם כשהוא פוגע בזכוכית מזוויות שונות ומנפץ אותה בהתאם לכך.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yXqiyYh8NlM[/youtube]

השילוב של כל האפקטים הללו שואב את השחקן לשעות רבות של הנאה ואף מסכן אותו בהתמכרות. המשחק זמין להורדה ללא תשלום בעבור אנדרואיד ו-iOS. ניתן גם לשלם עבור גרסת פרימיום (בעלות של שבעה שקלים) שתאפשר גישה לסטטיסטיקות מפורטות על הביצועים, שמירה של ההתקדמות בענן, והבונוס הגדול ביותר – התחלה מחדש מהנקודה האחרונה אליה הצלחנו להגיע.

ניפוץ נעים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות