"טלווזיות הן עסק גרוע": ג'ובס העדיף שלא להשתלט על המסך הגדול

stevejobs1רבים סבורים כי המהפכה הבאה בעולם הטכנולוגיה תגיע בדמותה של טלוויזיה חכמה. אבל חכמה באמת. חברת אפל, שבמובנים רבים הייתה זו שעיצבה את עולם הסמארטפונים כפי שאנחנו מכירים אותו היום, היא גם מי שעל פי השמועות תחולל את המהפכה בסלון שלנו. אולם, על פי מידע חדש, טלוויזיה חכמה לא היתה אחת מתכניותיו של המנכ”ל האגדי סטיב ג’ובס.

מידע זה מתפרסם לראשונה בספר החדש “אימפריה רדופה: אפל אחרי ג’ובס”, שמסקר את מהלכיה של החברה הגדולה בצל מותו של מייסדה ומנכ”לה המוערך. אין זה סוד שלפני מותו הותיר המנכ”ל צוואה לבאים אחריו, אך כאמור – טלוויזיה חכמה לא היתה חלק ממנה. “טלוויזיות הן עסק גרוע”, כך אמר ג'ובס לבכיר בחברה לפני מותו, על פי הספר.

השמועות אודות השקת טלוויזיה חכמה אשר נושאת בגאון את לוגו התפוח, אינן חדשות. למעשה, דיווחים רבים חזו שהמוצר יראה אור כבר בשנת 2013 – אלו כמובן התגלו כבדייה. גם היום, אין בידינו מידע רשמי על כוונתה של החברה להכנס לתחום, על אף שבמספר הזדמנויות בעבר טען המנכ”ל הנוכחי טים קוק שקטגוריות מוצרים חדשות ייחשפו בקרוב.

גם בהיעדר טלוויזיה חכמה מתוצרת אפל, ישנם בשוק אינספור תחליפים. יתרה מזאת, סמסונג, LG ואפילו גוגל מציגות כבר היום את חזונן לסלון ביתי חכם: סמסונג תסתמך ככל הנראה על מערכת ההפעלה החדשה Tizen שעדיין נמצאת בפיתוח ואילו גוגל צפויה למתג מחדש את פלטפורמת Google TV, במטרה לנסות ולעלות על דרך המלך כפי שעשתה אפל ב-2007.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות