דיווח: אפל תחשוף דגם 8GB ל-iPhone 5C במחיר מוזל החל ממחר

| יום שני, 17 במרץ 2014, 17:08 | סלולר

iPhone5C-gadgety

מכשיר ה-iPhone 5C יכול ויקבל גרסה חדשה החל ממחר (ג'), זו תציע ללקוחותיה של אפל אפשרות זולה אף יותר למכשיר האייפון המוזל שהציגה החברה בספטמבר האחרון. עפ"י דיווח המגיע מבלוג גרמני ומקבל אישור גם ממקור נוסף, הדגם החדש שתציג אפל יהיה בעל נפח זיכרון אחסון של 8GB ויוצע במחיר של 509 אירו (כ-2,450 שקלים) עבור רשת הסלולר O2.

מחירו של מכשיר ה-iPhone 5C בגרמניה, כפי שזה מופיע באתר האינטרנט של אפל, עומד כיום על החל מ-599 אירו עבור דגם ה-16GB, כאשר עפ"י דיווח הבלוג הגרמני, מציעה רשת O2 הנחה מסויימת על המכשיר כבר היום, כך שגובה ההנחה יעמוד על כ-60 אירו בסה"כ.

5c

נכשל גם בסין

אין זה סוד גדול כי מכשיר ה-iPhone 5C לא נחל את ההצלחה לו קיוותה אפל כאשר השיקה לראשונה מכשיר סמארטפון חדש לחלוטין שיהווה את הדגם המוזל של החברה, במקום רק להוריד את מחירי המכשירים הישנים כפי שעשתה עד שהושק האייפון בעל כיסוי הפלסטיק הצבעוני. בשיחת הועידה לאחר פרסום תוצאותיה הכספיות האחרונות של אפל, התחמק מנכ"ל החברה, טים קוק, משאלות בנוגע לשמועות על מכירות מאכזבות של ה-iPhone 5C וציין רק כי "הביקוש לא היה זה שציפינו לו".

התקווה כי יצליח הדגם המוזל של מכשיר האייפון לדחוף את מכירותיה של אפל מעלה בסין, במיוחד לאור תחילת עבודתה של החברה עם ספקית הסלולר הגדולה במדינה, צ'יינה מובייל, גם היא ככל הנראה התבדתה. דיווח המגיע מאתר Tech In Asia מעיד כי היו אלו דווקא מכירותיו של ה-iPhone 5S, היקר מבין שני המכשירים שמציעה החברה בסין, שזינקו מעלה, בעוד דגם ה-5C המוזל המשיך לדשדש במכירות גם אל מול האייפון 5 שהציגה החברה לראשונה בספטמבר 2012.

Compared-to-the-iPhone-5s-this-chart-shows-the-iPhone-5c-has-bombed-in-China

(מקורות – TechInAsia | Caschys Blog | engadget)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות