דיווח: פגטרון מרחיבה את מפעליה בסין לקראת ה-iPhone 6

| יום רביעי, 19 במרץ 2014, 17:39 | סלולר

iPhone-Gold

חברת פגטרון (Pegatron) הטייוואנית, האחראית להרכבת חלק ממכשירי ה-iPhone ו-iPad של אפל, עובדת בימים אלו על הרחבת מפעליה בסין וגיוס עובדים חדשים לקראת השקת ה-iPhone 6, כך מדווח האתר הטייוואני Commercial Times. על פי הדיווח, יחל הייצור של האייפון 6 כבר ברבעון השני של 2014, אמנם תאריך השקה רשמי טרם נחשף.

בשנה שעברה החלה חברת אפל במהלך לצמצום הייצור במפעלי חברת פוקסקון (Foxconn), ככל הנראה עקב מספר רב של שערוריות ורצון לחיסכון נוסף בעלויות. על כן, הייצור של האייפון הבא יחולק בין שתי החברות.

לוחות הזמנים נשמעים הגיוניים, כאשר תחילת ייצור מכשיר הדגל הבא של אפל ברבעון השני, יוביל להשקה ברבעון השלישי, וכפי שהרגילה אותנו אפל בשנים האחרונות, האייפון כנראה יושק השנה באיזור חודש ספטמבר, ולאו דווקא ביוני כפי שסברו עד עתה השמועות. השנה צפויה אפל להמשיך בנוהל השקת שני מכשירים חדשים, אותו החלה בשנה הקודמת, אולם הפעם יכול ותנהג באופן מעט שונה ותכריז על שני דגמי אייפון עם גדלי מסך שונים.

בעוד מדובר בשמועות בלבד בזמן זה, יכול וכישלונה של החברה עם מכשיר האייפון בדגם המוזל, iPhone 5C, יוביל אותה לחזור לבידול בין מכשיר הדגל למכשירים המוזלים דרך הפחתת מחירים על דגמיה הקודמים, כאשר בין המכשירים החדשים שתציג השנה, יופיע אולי גם דגם פאבלט במחיר גבוה אף יותר מזה אותו הורגלנו לראות עד עתה במוצריה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות