רשמי: קונסולת המשחקים Xbox One תושק בישראל בחודש ספטמבר

| יום שלישי, 18 במרץ 2014, 17:35 | מקומי, קונסולות

Xbox-One-Console

ענקית התוכנה מיקרוסופט הודיעה באופן רישמי כי הבן החדש למשפחת קונסולות המשחק שלה, ה-Xbox One, יושק באופן רשמי בישראל במהלך חודש ספטמבר. בשורה זו תשמח במיוחד את קהל הגיימרים הישראל, אשר יוכל להשתמש בשירותי הרשת של קונסולת המשחקים שרכשו וירכשו במיטב כספם, אלו לא היו יכולים לפעול ללא תמיכה רשמית של מיקרוסופט לשירותים בישראל. בניגוד ל-Xbox 360, אשר הושק בארץ באופן רשמי כ-7 שנים לאחר הכרזתו, יושק ה-Xbox One באופן רשמי “רק” כשנה וחצי לאחר ההכרזה העולמית.

בנוסף לישראל, ה-Xbox One יושק באופן רשמי בעוד 25 מדינות, ביניהן גם ביפן, הוא השוק הביתי של המתחרה הגדולה סוני עם הפלייסטיישן 4 שהושק בישראל בחודש ינואר. בנוסף ליפן, יושק המכשיר גם בדרום אמריקה, במזרח אירופה ובחלק ממדינות אסיה ואפריקה. לאחר ההשקה הרשמית, נראה שהתחרות האמיתית בין ה-Xbox One וה-PS4 תחל גם בישראל, כאשר לשתי הקונסולות הגדולות והמצליחות ביותר יהיו נציגויות רשמיות בארץ.

אחד החסרונות הגדולים של קונסולת ה-Xbox One של מיקרוסופט, אשר הוכרזה באופן רשמי באירוע הכרזה גדול לפני קצת פחות משנה, אל מול המתחרה מבית סוני, היה העובדה כי יחד עם הקונסולה, יהיו חסומים שירותי הרשת של חברת מיקרוסופט לפי אזור. חסימה זו פירושה כי גם אם אדם החליט לקנות את הקונסולה בייבוא אישי מחו”ל או דרך ייבוא מקביל לשימוש במדינה שלא נתמכת באופן רשמי על-ידי מיקרוסופט, לא יוכל זה להשתמש בשירותי הרשת של מיקרוסופט, לרבות האפשרות לשחק ב-Xbox Live, הצפייה ב-LiveTV וכדומה. עם השקת הקונסולה באופן רשמי בישראל, יוכלו הצרכנים להנות ממיטב השירותים שיש למיקרוסופט להציע.

ה-Xbox One מגיעה עם מפרט הכולל מעבד מרכזי בעל 8 ליבות, זיכרון 8GB RAM ונפח אחסון פנימי של 500 ג’יגה שיגיעו בתצורת דיסק קשיח (HDD). בנוסף, תכלול הגרסה החדשה של קונסולת המשחקים גם כונן Bluray, כניסת HDMI ומספר כניסות USB 3.0, תמיכה ב-WiFi בתקן 802.11n, צפיה בסרטים ב-Full HD 1080P ותמיכה גם בסרטים המשודרים ב-4K.

צוות גאדג’טי קיבל אישור רשמי לפרטים אלו מנציגי מחלקת ה-Xbox במיקרוסופט ישראל. פרטים נוספים על תאריכי השקה רשמיים צפויים להתפרסם לקראת סוף חודש אפריל.

(מקור – Xbox)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות