דיווח: אפל גוברת על ציפיות האנליסטים במכירות ה-iPhone 5S

| יום חמישי, 20 במרץ 2014, 22:02 | סלולר

Apple iPhone 5S Q1על פי הדיווחים האחרונים אותם מצטט בית ההשקעות האמריקני “מורגן סטנלי”, מכשיר הדגל הנוכחי של חברת אפל, ה-iPhone 5S, גובר על ציפיות המכירה אשר מיסודן היו גבוהות ושאפתניות במיוחד. בסקר רחב היקף שביצע התאגיד, נראה כי מכשיר האייפון נמצא כעת בקצב מכירות מסחרר שיוביל את החברה למכירה של כ-42 מיליון מכשירים עד לסיום הרבעון הראשון של השנה, לעומת 38 מיליון מכשירים כפי שחזו האנליסטים.

iPhone 5Sאנליסטית בתאגיד, קטי הוברטי, מציינת כי אחריות מרכזית לכמות המכירות הגדולה של המכשיר לוקחות המפעילות הסלולריות שהמשיכו לקדמו בשלושת החודשים האחרונים. אנליסטית נוספת מן התאגיד, יסמין לו, מציינת כי עד לסוף הרבעון הנוכחי תייצר אפל בסה”כ בין 38 ל-39 מיליון מכשירים, כך שייתכן וברבעון הבא יהיה מעט קשה יותר לשים יד על מכשיר הדגל הנחשק.

משנה לשנה אנו צופים בעליה משמעותית במכירות מכשיר הדגל של חברת התפוח מקופרטינו, ונראה כי העליה החדה במכירות צפויה להמשך לאורך השנה כולה, אשר בסיומה על פי התחזיות תשבור אפל את שיא המכירות שלה למכשיר בודד. בספטמבר צפויה אפל לחשוף דגם חדש למכשיר האייפון המצליח, ובמידה ותעמוד החברה בציפיות, ייתכן וזו תמשיך באותה מגמת עליה ותשבור שוב את שיאי המכירות שהיא עצמה קבעה.

(מקור – AppleInsider)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות