סוני אומרת “לא” לפלטפורמת Android Wear של גוגל

| יום רביעי, 26 במרץ 2014, 17:19 | גאדג'טים

smartwatch-galleryimage940x529-4_610x348

רוצה עצמאות: בכיר בסוני מוסר כי לחברה אין כל כוונה לאמץ את פלטפורמת Android Wear החדשה אותה חשפה באחרונה חברת גוגל עבור מוצרים לבישים. בבעלותה של סוני שעון ה-SmartWatch החכם אשר מופעל באמצעות מערכת הפעלה שפיתחה החברה בעצמה, ונראה שהיא לא מתכוונת לוותר עליה מהר כל-כך.

“השקענו זמן רב ומשאבים אין סופיים בפיתוח הפלטפורמה, נמשיך בכיוון הזה”. כך מוסר נשיא הסניף האמריקאי של החברה, רווי נוקולה (Ravi Nookala)

"לא תודה"

“לא תודה”

הענקית היפנית היתה בין הראשונות להיצמד לתחום השעונים החכמים, עוד בטרם הפכו לטרנד החם של עולם הטכנולוגיה. למרות זאת, המוצר על שתי גרסאותיו מתקשה לצבור תאוצה ולגרוף קהל משתמשים משמעותי. סוני איננה הראשונה ששמה מבטחיה בפלטפורמה עצמאית בהיעדר גרסה תואמת של מערכת ההפעלה אנדרואיד עבור מוצרים לבישים. גם ענקית האלקטרוניקה הדרום-קוריאנית סמסונג בחרה במערכת פרי פיתוחה – Tizen, עבור ליין השעונים החדש שלה.

אולם, גם אם מעט מאוחר מידי, נראה שגוגל הבינה את הצורך בפלטפורמה ייעודית ולכן חשפה בשבוע שעבר את תשובתה לפלטפורמות הקיימות. אבל האם היא כבר פחות רלוונטית? אנחנו בספק. חברות רבות וגדולות כמו LG, Motorola, HTC ואפילו סמסונג כבר הכריזו על תכניותיהן להשתמש בפלטפורמה החדשה, שתיים מהן אף חשפו כי הן עובדות על מוצרים שיושקו בקרוב ויעשו בה שימוש.

(מקור – The Verge)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות