אפליקציית סקייפ מקבלת גרסה חדשה לקראת השקת Windows Phone 8.1

skype

בשבוע שעבר חשפה מיקורוספט באירוע המפתחים Build 2014 את גרסת מערכת ההפעלה החדשה למכשירים ניידים, Windows Phone 8.1, ואת העוזרת האישית Cortana. לצד השדרוגים הכלולים בגרסה זו, גם אפליקציית סקייפ זוכה לשדרוג משמעותי הכולל מספר פיצ’רים חדשים ואפילו אינטגריציה עם המסייעת הקולית Cortana.

מערכת ההפעלה בגרסתה החדשה תאפשר למשתמש לבצע מעבר משיחה המתבצעת על גבי הרשת הסלולרית לשיחת וידאו מבוססת סקייפ, ישירות מהחייגן. לחיצה על האייקון של סקייפ תוך כדי שיחה, תבצע קישור מידי לשרת המרוחק של השירות, וברגע שזה יהיה יציב מספיק, השיחה הרגילה תנותק ויועברו שני הצדדים לממשק של סקייפ.

עדכון נוסף ומשמעותי לא פחות מאפשר התממשקות עם Cortana לשם ביצוע שיחות. לאחר הגדרתה הראשונית של המסייעת, תהיה באפשרותו של המשתמש לבקש מ-Cortana להתחיל שיחת סקייפ עם כל איש קשר ברשימת אנשי הקשר שלו. אפשרות זו אינה זמינה באופן מובנה על מערכת ההפעלה, אך בסקייפ מבטיחים כי עדכון תוכנה שיאפשר זאת “יגיע בחודשים הקרובים”.

נציין כי המסייעת הקולית Cortana היא היחידה שמציעה התממשקות עם אפליקציות צד שלישי, ועל פי מיקרוסופט – בקרוב יצטרפו לסקייפ אפליקציות נוספות שינצלו את יכולותיה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים