הודלף: Gmail לאנדרואיד מתהדר בממשק משתמש חדש ופיצ'רים יחודיים

| שבת, 5 באפריל 2014, 13:25 | אפליקציות אנדרואיד

Gmail-on-Phoneצילומי מסך שדלפו לרשת בימים האחרונים חושפים מתיחת פנים עיצובית שמתכננת גוגל לבצע ליישום Gmail על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד. זהו השינוי הגדול ביותר שראינו בעבור אפליקציית הדוא"ל, ועל פי התמונות הוא יתבטא גם בשלל פיצ'רים חדשים שיסייעו למשתמש לסדר את התיבה שלו כראות עיניו ולהפוך אותה אפקטיבית הרבה יותר.

מהבחינה הויזואלית חושפים צילומי המסך ממשק משתמש חדש לחלוטין המתאפיין במראה צבעוני, מרווח ושטוח יותר. בנוסף אנו למדים גם על פיצ'רים חדשים שירחיבו את רעיון סידור המיילים בקטגוריות שהציגה החברה בעדכון המשמעותי הקודם. גוגל צפויה להמשיך במלאכה וליצור קטגוריות נוספות וביניהן טיולים, כספים ורכישות. בצורה זו מקווה החברה ליצור בעבורנו תיבה ממוקדת ומסודרת יותר.

פיצ'ר נוסף יאפשר למשתמש לסמן מייל ספציפי כנקרא באופן זמני, ובחלוף הזמן שהוגדר – המייל יחזור לראש הרשימה, כאילו רק עכשיו נשלח אלינו. כמו כן, בגרסה זו נוכל לסמן מיילים חשובים ולהדביק אותם לראש הרשימה, כך שיקבלו עדיפות ויופיעו תמיד בפריים הראשון.

gmail-new-featuresgmail-new-features-2

חשוב לציין שבשלב זה מדובר בהדלפות בלבד – אין זה מחייב שהשינויים והחידושים הנ"ל אכן יופיעו בגרסאות הבאות. גוגל נוטה לחדש מפעם לפעם את סט היישומים שלה עבור מערכות ההפעלה השונות, אם מבחינה ויזואלית ואם מבחינת יכולות ופיצ'רים חדשים. ייתכן שההדלפה הנוכחית היא חלק מעדכון משמעותי וגדול יותר שמתכננת החברה לכל יישומיה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות