שמועה: אפל בוחנת פאנל 65 אינץ' מסוג OLED ל-iTV

| יום שלישי, 8 באפריל 2014, 14:53 | טלוויזיות

iTV-conceptדיווח חדש המגיע מדרום קוריאה מספר כי אפל בוחנת בימים אלו פאנל OLED בגודל 65 אינץ' לטלוויזית ה-iTV העתידית של החברה. ה-iTV הינה טלוויזיה חכמה, שלפי השמועות (הרבות) תשיק אפל כחלק מאחת הקטגוריות החדשות אליהן היא רוצה להיכנס. זו הפעם הראשונה שאנו שומעים על כוונותיה של אפל לעשות שימוש בפאנל מסוג OLED, שנחשב ליקר משמעותית מ-LCD אבל גם איכותי יותר.

לפי הדיווח, אפל החליטה לעבור מפאנל LCD לפאנל OLED, וזהו הגורם העיקרי לעיכוב בהשקת ה-iTV. ישנו בעולם מחסור בפאנלים מסוג OLED, המיוצרים בעיקר על ידי סמסונג ו-LG, שהן גם היצרניות הדרום קוריאניות שייתכן ויספקו את הפאנל לטלוויזיה החכמה של אפל. הפאנל נמצא עדיין בבדיקות ולא הוחלט סופית באפל אם לשלבו ב-iTV. חשוב לציין כי פאנל OLED יקר משמעותית מפאנל LCD, אולם פעמים רבות בעבר אפל העדיפה להשקיע ברכיבים חדשניים ולא התביישה להדביק להם תג מחיר בהתאם.

הכניסה לכאורה של אפל לשוק הטלוויזיות תשים אותה במסלול התנגשות נוסף מול סמסונג. השתיים נלחמות האחת בשנייה בקטגוריות מוצרים רבות. סמסונג נחשבת לאחת מיצרניות טלוויזיות ה-OLED המובילות בעולם וגם מחזיקה בפורטפוליו רחב של פטנטים בנושא.

(מקור – Cult Of Mac)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות