דיווח: אפל מתכוונת להשיק את ה-iWatch בחודשים הקרובים

| יום רביעי, 9 באפריל 2014, 18:53 | טכנולוגיה

Apple-Store-NYC-main

בתקופה האחרונה אנו עדים להתעוררות בתעשיית המוצרים הלבישים – סמסונג חשפה מגוון רחב של מוצרים בקטוגריה, LG ומוטורולה חשפו שעונים חכמים מתקדמים שעליהן מנצחת Android Wear ואפילו היצרניות הסיניות נכנסו למשחק. אך בעודנו מתרשמים מהפיתוחים האחרונים של היצרניות בקטגוריה, חברה גדולה אחת נשארה דוממת – אפל. כעת דו”ח חדש חושף כי ההשקה של מכשיר ה-iWatch, השעון החכם של אפל, קרובה מתמיד.

דו”ח חדש שמקורו בסין חושף כי אפל עובדת בימים אלו על פיתוח השעון החכם וכי הוא צפוי להשתחרר ברבעון השלישי של השנה הנוכחית. הדו”ח מציין כי החברה שתהיה אמונה על ייצור השעון היא Quanta Computer, בעוד שחברת TPK תהא אחראית על ייצור מסך המגע ל-iWatch. לצד שתי אלו, מוסיף הדו”ח כי מתכננת השבבים הטיוואנית Richtek תצטרף גם היא למאמץ המלחמתי, כאשר מי שבפועל תייצר את המעבד היא לא אחרת מאשר היריבה סמסונג.

הדו”ח מפרט כי אפל דרשה מספקיות הרכיבים השונות להתחיל לשלוח את החלקים בחודש אוגוסט וזאת על מנת לעמוד בזמני ההשקה שקבעה לעצמה. הדו”ח שופך גם מעט אור על ציפיותיה של אפל ממכירות השעון החכם ומציין שהחברה מאמינה כי מכירותיו של ה-iWatch יעמדו על כ-65 מליון יחידות בשנת 2014.

על אף שלא ניתן לסמוך במאת האחוזים על אמינותו של הדו”ח, דיווחים רבים אכן תומכים בלוח הזמנים שהוא מעלה. האישוש הגדול ביותר לכך הן התבטאויותיו של מנכ”ל אפל, טים קוק, הטוענות כי החברה עתידה להיכנס לקטגוריות חדשות שטרם הציגה בהן מכשירים. השעון החדש, שרבות ההדלפות והשמועות שעסקו בו, עתיד להיות התשובה לדרישה הגדולה הן של המשקיעים והן של הצרכנים – חדשנות מצידה של אפל.

(מקור – PhoneArena)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות