דרופבוקס חושפת: אפליקציית המייל Mailbox זמינה גם לאנדרואיד ובגרסת בטא למקינטוש

mailbox-android-gadgetycoil

באירוע שערכה חברת האחסון בענן דרופבוקס (Dropbox) לפני זמן קצר, חשפה כי היא משיקה את אפליקציית Mailbox הפופולארית למכשירים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד. אפליקציית Mailbox נחשבת ללהיט גדול בקרב משתמשי מכשירי האייפון והאייפד, כאשר הצליחה להתעלות על רבות מאפליקציות ניהול המייל הקיימות כיום בחנות האפליקציות של אפל. Mailbox הצליחה לדרבן משתמשים רבים לאפס את תיבות המייל שלהם ובכך גרמה להם להיות יעלים ואפקטיבים יותר.

ההצלחה המסחררת של MailBox הביאה לרכישתה על ידי Dropbox בסכום הנאמד בין 50 ל-100 מליון דולר, וכעת נראה כי צוות המפתחים ב-Mailbox לא נח על זרי הדפנה. לפני יותר משנה, ובמקביל לרכישתה, הצהיר בפנינו צוות Mailbox כי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ול-Desktop נמצא בתכנון, אולם רק היום החליטו שתי החברות כי גם למכשירים בעלי מערכת ההפעלה אנדרואיד יש קהל משתמשים רחב דיו, וכפועל יוצא מכך הושקה אפליקציית MailBox גם לאנדרואיד.

האפליקציה כבר זמינה להורדה מחנות מה-Play Store – שימו לב כי ברגע שתתקינו את האפליקציה תתבקשו לעדכן בנוסף גם את אפליקציית ה-Dropbox שלכם במידה ועוד לא עשיתם זאת. כמו כן נדגיש כי האפליקציה מתממשקת עם חשבון Gmail ו-iCloud בלבד נכון לעכשיו.

בעת השקת אפליקציית Mailbox למכשירי האייפון, בחרה החברה לאפשר הצטרפות של משתמשים חדשים על ידי הזמנות ממשתמשים קיימים, כאשר כל משתמש חדש היה מקבל מקום בתור שרק בסיום ההמתנה בו ניתן היה להשתמש באפליקציה. הרשימה השתרכה אז לכדי זמן המתנה של מספר שבועות עבור חלק מהמשתמשים. הפעם, בחרו ב-Mailbox לוותר על האסטרטגיה, אף הבאזז הגדול שנוצר בגינה באותה עת, ובמקומה הושקה האפליקציה בדרך הישנה והטובה כדי למקסם את ההורדות כבר על ההתחלה.

בנסף לאפליקציה עבור מכשירי אנדרואיד, פתחו דרופבוקס ו-Mailbox עמוד הרשמה לבטא עבור משתמשי מערכת ההפעלה מקינטוש, אלו יוכלו להירשם כדי להשתתף בתכנית הנסיינים לגרסה הראשונה של האפליקציה על גבי מחשב.

להורדת אפליקציית Mailbox לאנדרואיד – לחצו כאן

להורדת אפליקציית Mailbox לאייפון\אייפד – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות