פייסבוק תסיר את ההודעות מאפליקציות iOS ואנדרואיד במטרה לקדם את Messenger

facebook-messenger-androidפייסבוק תסיר בקרוב את האפשרות לתקשר באמצעות הודעות מהאפליקציה שלה (Facebook App) לאנדרואיד ו-iOS על מנת לדחוף את המשתמשים להוריד את אפליקציית ההודעות היעודית Facebook Messenger. משתמשים ברחבי אירופה כבר התחילו לקבל התראות על כך שבשבועות הקרובים ההודעות יעלמו מאפליקציית פייסבוק ומי שירצה לשלוח ולקבל הודעות מחבריו ברשת החברתית יצטרך להוריד לסמארטפון שלו את אפליקציית Messenger.

משתמשים במדינות רבות בעולם יקבלו בשבועות הקרובים התראות על ההסרה של ההודעות מאפליקציות האנדרואיד ו-iOS, תוך המלצה להוריד את אפליקציית Messenger. מכשירי השוק הנמוך, המוגבלים בזיכרון, יחמקו מהגזירה ויוכלו להמשיך כרגיל, וכך גם משתמשי ה-iPad. המהלך להסרת ההודעות מאפליקציית פייסבוק מגיע על רקע רכישת אפליקציית המסרים המידיים Whatsapp עבור 19 מיליארד דולר, שכבר ברור שלא תהווה תחליף ל-Messenger. פייסבוק תמשיך להפעיל ולקדם את שתי האפליקציות במקביל על מנת להחזיק בנתח שוק גדול ככל האפשר.

הבעיה של הסרת ההודעות מאפליקציית פייסבוק היא שהמשתמשים יאלצו להוריד שתי אפליקציות שונות. מנגד, טוענים בפייסבוק שהמשתמש מקבל תשובה דרך Messenger כ-20% מהר יותר מאשר באפליקציית פייסבוק, חווית הודעות טובה יותר ושלל יכולות חדשות ב-Messenger שיתעדכנו באופן קבוע. דובר פייסבוק מסר בתגובה:

בנינו חווית הודעות אמינה ומהירה באמצעות Messenger וזה הגיוני שנמשיך להתמקד בה ולהשקיע בה את מירב האנרגיה שלנו (ולא בממשק ההודעות שבתוך אפליקציית פייסבוק).

(מקור: The Next Web)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות