בקרוב: מכירת Google Glass תפתח ליום אחד בלבד לקהל הרחב

1280-google-glass-photos5אחרי יותר משנה בה גוגל בחרה בקפדנות למי לתת את הזכות לרכוש את משקפי המציאות הרבודה Glass, הודיעה החברה דרך חשבון הגוגל+ של Google Glass כי תאפשר רכישה של הגאדג’ט הנחשק לכל תושבי ארה”ב ליום אחד בלבד. רוכשי ה-Glass יצטרפו לתכנית ה-“Explorer”, תכנית הבטא של המשקפיים, המציינת כי לא מדובר במוצר מוגמר ועדיין יתכן ויבוצעו בו שינויים לפני ההשקה העולמית. גוגל כבר שדרגה את המשקפיים ברמת החומרה, מה שדרש החלפה שלהן.

חברת גוגל תמכור את משקפי ה-Glass במשך יום אחד, הוא יום שלישי (פסח) ה-15 באפריל, ובכמות מוגבלת. תג המחיר יעמוד על 1,500$ בתוספת המס המקומי בארה”ב. כאן גם המקום לשוב ולציין, שאם כבר בדקתם את יתרת חשבון הבנק בהכנות לרכישת המשקפיים, עצרו, הרכישה תהיה זמינה בארה”ב בלבד. מי שיקנה את Glass יקבל מסגרת במתנה בה ניתן יהיה לשלב עדשות או משקפי שמש.

גוגל חתמה לאחרונה על מגוון הסכמים עם יצרניות משקפי שמש פופולריות לשילוב פרוייקט Glass בדגמיהן ואפילו חשפה בעצמה מספר עיצובי מסגרות חדשים. הדגם שימכר מיועד בעיקר למפתחים, ובמחיר כזה היינו מעדיפים להמתין למוצר המוגמר ובעיצוב שאנחנו היינו רוצים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים