-פרסומת-

המוצרים הלבישים במגמת עליה: מעל 100 מיליון יחידות יישלחו עד 2018

Gear-Fit-4

המוצרים הלבישים צברו תאוצה בשנה האחרונה, זאת יחד עם השקתם של שעונים כמו גם צמידים חכמים של כמה מהחברות המובילות כיום את שוק המכשירים הניידים. סקר IDC שפורסם בסוף השבוע קובע כי מעל 19 מיליון יחידות של מכשירים לבישים ישלחו במהלך שנת 2014, כאשר המגמה צפויה להתחזק ולרשום משלוחים של עד 112 מיליוני יחידות עד שנת 2018 בקצב גידול של כ-78.4% מידי שנה.

Samsung-Gear-2-frontב-IDC מאמינים כי הסגמנט העיקרי שישלוט בשוק עד 2018 יהיה זה הכולל את המוצרים הזולים יותר בתחום הלבישים, אלו הכוללים את הצמידים החכמים המסוגלים לנטר אחר פעילות ספורטיבית, צעדים, מדי דופק ועוד. בין אותם מוצרים ניתן למצוא את ה-Nike Fuelband, ה-Fitbit ואחרים.

אולם, צד נוסף לשוק זה הוא המוצרים המסוגלים לתקשר באופן עמוק יותר עם מכשירי הסמארטפון, ולהעביר ביניהם מידע הנוגע לפעילות ספורטיבית לצד התראות על שיחות טלפון, הודעות ועוד שלל פונקציות ואפליקציות נוספות. מכשירים אלו זכו לתשומת לב מיוחדת ב-MWC 2014 שנערכה בברצלונה בפברואר האחרון, שם הוצגו לראשונה שעוני ה-Samsung Gear 2 וצמידי הכושר Samsung Gear Fit ו-Huawei Talkband B1.

ב-IDC מאמינים כי עד 2018 יתפסו המכשירים בקטגוריה השניה של המוצרים הלבישים את הבכורה, כאשר לצידם תלך ותתחזק המגמה גם עבור מכשירים לבישים בקטגוריה נוספת, אלו כוללים את משקפי המציאות הרבודה Google Glass.

(מקור – IDC)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות