עדכון KitKat עבור Google Glass מגיע בזמן למכירה המוגבלת בארה”ב

Glass-limited-edition-sale-1

משקפי המציאות המועשרת Google Glass זמינים היום (ג’) לרכישה מוגבלת עבור כלל האוכלוסיה בארה”ב. רגע לפני שהחלה המכירה, שחררה גוגל עדכון גדול וחשוב המביא אליהם את גרסת KitKat של אנדרואיד. לאחר התקנת העדכון יקבלו משתמשי Glass מגוון יכולות חדשות, והמפתחים יוכלו לנצל את ערכת הפיתוח העדכנית ביותר למערכת ההפעלה אנדרואיד.

בין התוספות: סידור תמונות בקבוצות למען דפדוף מהיר, שיפורים באפליקציית ההודעות Hangouts הכוללים אפשרות שליחת תמונה, וסידור של הפקודות הקוליות לפי תדירות השימוש.

לצד התוספות הוסרה יכולת אחת מעניינת במיוחד – שיחות וידאו, אותן לא ניתן יהיה עוד לבצע דרך המשקפיים. הסיבה הרשמית להסרת היכולת, לטענת גוגל, היא שפחות מ-10% מהמשתמשים ניצלו אותה. אנו מנגד נוטים לחשוב שמישהו בגוגל חושש מעט מהביקורת על הפגיעה בפרטיות שמשקפי Glass עשויים לגרום כתוצאה משימוש ביכולת זו.

עם תחילת מכירת המשקפיים בהיקפים גדולים יותר ולאוכלוסיה שאינה כוללת מפתחים בלבד, יכול ובגוגל מעדיפים להחסיר את יכולות הוידאו, אם רק כדי להימנע מהאפשרות כי כל אחד יוכל לצלם ולהזרים וידאו בזמן אמת ללא כל אינדיקציה לנושא הצילום.

Glass-limited-edition-sale-2

משקפי Glass של גוגל זמינים כעת לרכישה למשך 24 שעות בלבד ורק לתושבי ארה”ב שגילם מעל 18 שנים (יש צורך בכתובת IP אמריקנית). תג המחיר קשה לעיכול ועומד על $1,500 + מיסים. חשוב לציין שמדובר בגרסת בטא של המשקפיים וייתכן שעד להשקתן הרשמית הן ייראו אחרת ויקבלו רענון חומרתי.

Glass-limited-edition-sale-3

(מקור: Engadget, תמונות – צילומסך)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים