סוני רושמת מכירות של 7 מיליון יחידות מקונסולת המשחק פלייסטיישן 4

Playstation-4

חברת סוני הכריזה היום (ה’) כי מכרה למעלה מ-7 מיליון יחידות מקונסולת המשחק PlayStation 4 מאז הושקה בחודש נובמבר 2013. לפני חודשיים בלבד הציגה החברה נתוני מכירות של 5.3 מיליון יחידות מקונסולת המשחק החדשה, זאת עוד טרם הושקה ביפן. את ההצלחה זוקפת סוני לזכות ההשקה הגלובלית הכוללת 72 מדינות, ישראל ביניהן.

לצד נתוני המכירות המרשימים של קונסולת המשחק החדשה, מציגה סוני נתונים גם בנוגע למשחקים. בחברה מצטטים הערכות לפיהן מעל מ-20.5 מיליון יחידות תוכנה (משחקים ואחרים) המיועדים ל-PlayStation 4 כבר נמכרו, כאשר כ-120 כותרים עבור הקונסולה יהיו זמינים עד סוף השנה הנוכחית. בין המשחקים החדשים הצפויים להגיע לקונסולה ניתן למצוא את Watch Dogs, Destiny, NBA 2K15 וכותרים נוספים.

YouTube Preview Image

היכן עומדת ה-Xbox One

בעוד ממשיכים להגיע נתונים מעודדים מצידה של סוני בכל הנוגע למכירות המוצלחות של הפלייסטיישן 4, במיקרוסופט משתרכים מאחור. שלא כמו ה-PlayStation 4, זמינה קונסולת ה-Xbox One רק במספר מצומצם של מדינות. על כן, ניתן להסיק כי נתון המכירות עליו דיווחה החברה עם פרסום תוצאותיה הכספיות לרבעון שהסתיים ב-31 בדצמבר 2013 הינן מרשימות מכפי שהן נראות.

xbox-one-13סך מכירותיה של מיקרוסופט לקונסולה נכון לסוף השנה שעברה עמדו על 3.9 מיליון, כאשר בדיווח האחרון מחודש מרץ, הוסיפה החברה נתון מכירות נוסף של כרבע מיליון יחידות, אותו ייחסה לפברואר 2014. בחודש ינואר דיווחה סוני כי הפלייסטיישן 4 הייתה בראש טבלת המכירות בעולם, כך שניתן להסיק כי מכירותיה של ה-Xbox One לא היו מרשימות במיוחד.

בסוף החודש שעבר החלו קמעונאיות שונות להציע את קונסולת המשחק Xbox One במחיר מוזל של בין 50$-100$ מהמחיר המקורי העומד על 499$. נכון להבוקר, עת ביצענו בדיקה באתר המכר של מיקרוסופט ובאתר BestBuy בארה”ב, זמינה הקונסולה למכירה במחיר הנחה של 449$. ההנחות המיוחדות לצד המשך השקתה של הקונסולה ברחבי העולם, ודאי תניע קדימה את מכירות הקונסולה החדשה.

אולם, נראה שבמיקרוסופט לא ממהרים להשיק את Xbox One במדינות כמו ישראל, לכאן הגיעה ה-Xbox 360 רק בסוף 2012 ביבוא רשמי של החברה. את Xbox One נזכה לראות בישראל רק לקראת חודש ספטמבר, עד אז נסתפק ביבוא מקביל וללא אחריות רשמית של החברה.

(מקור – סוני | 2)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות