בלומברג: HTC שכרה את שירותיו של ראש מחלקת השיווק בסמסונג

| שבת, 19 באפריל 2014, 16:01 | סלולר

samsung-galaxy-s-ii-next-big-thingיצרנית הסמארטפונים הטיוואנית HTC החלה להעסיק את פאול גולדן, לשעבר ראש מחלקת השיווק בסמסונג ארה”ב, כך דווח בסוכנות הידיעות בלומברג. גולדן עזב את סמסונג לפני כשנה וחצי ועל פי העמוד שלו ברשת החברתית-עסקית LinkedIn, הוא זה שאחראי לבנייתו והצלחתו של מותג ה-Galaxy בארה”ב.

על פי המידע שמסרו לבלומברג שני מקורות המקורבים לפרטים, פאול גולדן לא משמש בשלב זה בתפקיד רשמי כלשהו בחברה, אלא כיועץ שיווק זמני שעובד בצמוד ליושבת הראש שר וואנג. החוזה שנחתם מול גולדן תוקפו לשלושה חודשים בלבד, ולטענת המקורות, הוא העדיף ששמו לא ייחשף מאחר ו”המצב מורכב”.

גולדן החל להתייצב במטה HTC בארה”ב רק לפני מספר ימים, כך שייתכן ואין לו קשר ישיר לקמפיין הפרסומי המחודש בכיכובם של שחקני הקולנוע גארי אולדמן ורוברט דאוני ג’וניור. “HTC תמשיך בגיוס טאלנטים וכשרונות כחלק מאסטרטגיית השיווק המחודשת שלה”, מסרה החברה בתגובה לבלומברג.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WHdYDNs0qq4[/youtube]

פאול גולדן הועסק כראש מחלקת השיווק בסמסונג בין השנים 2008-2012, ובין היתר הפיק בעבורה כמה קמפיינים שיווקיים שעלו לשידור ברשתות טלוויזיה בעולם. סדרת הפרסומות “Next Big Thing”, בה מוצגים לקוחות אפל ממתינים בתור ומסתנוורים ממכשירי סמסונג, הופקה גם היא על ידו. כיום, מועסק גולדן בחברת Brand Slam העוסקת בייעוץ שיווקי.

(מקור – בלומברג)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות