מכירות ה-Xbox One של מיקרוסופט מטפסות תוך הישענות על מבצעים ומשחקים

| יום שישי, 18 באפריל 2014, 18:08 | קונסולות

Xbox-One-TitanFall-Bundle

פחות מיממה מאז פירסמה סוני את נתוני מכירות הפלייסטיישן 4 העדכניים, וגם מיקרוסופט פונה להציג נתונים משלה עבור קונסולת ה-Xbox One. בשקלול נתוני המכירות לחודש מרץ 2014, רשמה החברה מכירות לחנויות העולות על 5 מיליון יחידות מקונסולת המשחק, כאשר ה-Xbox One ממשיכה להציג מכירות מרשימות יותר מאלו של הדגם הישן, ה-Xbox 360.

את הדחיפה האחרונה במכירת הקונסולה סיפק המשחק TitanFall, שהיה הנמכר ביותר בחודש מרץ על-פי הסקר של NPD Group עליו מסתמכת מיקרוסופט. החברה אף בחרה לשווק את ה-Xbox One בבאנדל משולב עם המשחק, זה נמכר במחיר מבצע של 450 דולרים באתר מיקרוסופט, בעוד מחירה המקורי של הקונסולה ללא המשחק עמד על 499 דולרים.

Xbox-One-TitanFall-Bundle-discount

ההשוואה למכירות קונסולת הפלייסטיישן 4 של סוני מעט בעייתית. בעוד הדיווח של סוני על מכירת 7 מיליון יחידות מקונסולת המשחק מתייחס להערכות הנוגעות למכירות בפועל ללקוחות, במיקרוסופט מתייחסים אך ורק לנתוני מכירה לחנויות. בנוסף, מיקרוסופט טרם השיקה את הקונסולה החדשה בכל העולם, בעוד הפלייסטיישן כבר זמינה ב-72 מדינות.

בעוד בסוני בוחרים לנצל את ההשקה הגלובלית כדי להעצים את שמה של הקונסולה במדיה, ודרך כך לשפר את מעמדה של הפלייסטיישן 4 בעיני לקוחות פוטנציאלים, במיקרוסופט בוחרים בהשקה איטית ומדודה. אם נרצה לנבא את העתיד, הרי שניתן לצפות כי עד תום השנה תצליח מיקרוסופט להציג נתוני מכירות מרשימים יותר עבור ה-Xbox One אל מול הפלייסטיישן 4. השאלה היא – באיזה מחיר?

(מקור – מיקרוסופט)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות