דיווח מקוריאה: Samsung Galaxy S5 Prime ייחשף ביוני

Samsung-Sign-CES2014חברת סמסונג תחשוף בחודש יוני גרסה חדשה לסמארטפון הדגל שלה, תחת השם Samsung Galaxy S5 Prime, כך על פי דיווח חדש מדרום-קוריאה. למרות שסמסונג הכחישה בעבר דיווחים אודות השקת דגם פרימיום ל-Galaxy S5, שכן הוא מכשיר פרימיום בפני עצמו, מסתמן כי החברה נערכת להתנגשות חזיתית מול סמארטפון הדגל העיתידי של LG. לא ברור אם ה-Galaxy S5 Prime יגיע עם עיצוב חדש ויוקרתי יותר, אך מדובר יהיה בסמארטפון עצמתי במיוחד.

לפי הדיווח, Galaxy S5 Prime יגיע עם מסך חדש ברזולוציה של 2,560X1,440, המכונה גם 2K או QHD. אנו יודעים זה זמן מה כי סמארטפון הדגל העתידי LG G3 יהיה בעל מסך ברולוציית 2K ואנחנו לא רואים את סמסונג מחכה בצד עד שתחלוף שנה ותגיע השקתו של ה-Galaxy S6 עם מסך דומה. סמסונג היא חברה שמגיבה מהר לשינויים, לכן אנחנו נוטים להאמין שייעשו נסיונות להקדים את LG למען השקתו של Galaxy S5 Prime כבר בחודש יוני.

על-פי השמועות, מפרטו של Galaxy S5 Prime יהיה העצמתי בשוק ויתבסס על ערכת שבבים חדשה מבית סמסונג מדגם Exynos 5430 עם מעבד מתומן ליבות (מחולק לשתי קבוצות של ארבע ליבות). למכשיר צפויה גם וריאציה שתעשה שימוש בערכת השבבים Snapdragon 805, כאשר כל אחד יהיה מיועד לשווקים שונים.

עד לשבוע שעבר עוד היו לנו ספקות לגבי השקתו של ה-Samsung Galaxy S5 Prime, אמנם אלו נמוגו עם החשיפה של “Project KQ” – סמארטפון פרימיום סודי עליו סמסונג עובדת ולו מסך QHD הנמצא בשלבי פיתוח מתקדמים. סביר להניח כי מדובר באותו מכשיר, שאם אכן יושק, אנו צופים כי רבים מלקוחות החברה שרכשו את ה-Galaxy S5 יצאו מעט מאוכזבים.

(מקור – PhoneArena)

השוואת מפרטים