פרטים נוספים על מפרטו של מכשיר הדגל החדש LG G3

LG-G3-gsmarenaממשיך להחשף לקראת ההכרזה: לאחר שאתמול הוצג לראשונה בתמונות די ברורות, נחשף כעת מפרטו הכמעט מלא של מכשיר הדגל LG G3, אותו תחשוף יצרנית האלקטרוניקה הדרום קוריאנית בתאריך ה-27 במאי. בנוסף, מספק אתר GSMArena גרסה ברורה ומוארת יותר של התמונה שראינו ביום ראשון השבוע.

לטענתו של האתר, מקורותיו אמינים מאד, ואלו הצליחו לאשר בעבורו את המפרט הבא: מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציית Quad HD (זאת אומרת 2560×1440) שתיצור צפיפות של 534 פיקסלים לאינץ’, מצלמה ראשית 13 מגה-פיקסל עם מייצב התמונה +OIS אשר נחשף יחד עם מכשיר ה-LG G Pro 2 וסוללה בקיבולת 3000mAh.

בנוסף, מספרים המקורות כי למכשיר שתי גרסאות: האחת תגיע עם זיכרון 2GB RAM ושטח אחסון בנפח 16GB ואילו השנייה עם זיכרון 3GB RAM ושטח אחסון בנפח 32GB. שתי הגרסאות יאפשרו את הרחבת שטח האחסון באמצעות כרטיס זיכרון חיצוני מסוג microSD. ניתן לשער שנפחו המקסימלי של כרטיס זה יוכל להיות 128GB, כמו במכשירי הדגל גלקסי S5 ו-HTC One M8.

בשל גודלו של המסך – 5.5 אינץ’, ועל אף צמצום השוליים שמסביבו, יהיה LG G3 רחב וגבוה מקודמו, אם כי יגיע בגזרה דקה יותר. משום כך ככל הנראה, נבחרה סוללה בקיבולת זהה לזו של הסוללה ששולבה ב-LG G2. הפרטים על המעבד וערכת השבבים עדיין לוטים בערפל.

את מכשיר הדגל החדש שלה תחשוף חברת LG במסגרת אירוע בינלאומי שייערך ביום שלישי, 27 במאי, בכמה ערים במקביל.

(מקור – GSMArena)

השוואת מפרטים