גוגל מעדכנת את אפליקציית Google Drive ומסירה את יכולות העריכה

drive

ימים בודדים עברו מאז השיקה גוגל שתי אפליקציות חדשות – Google Docs ו-Google Sheets, אותן היא מייעדת לקריאת ועריכת מסמכים וגליונות אלקטרוניים. נזכיר כי על אף השקתן של האפליקציות הייעודיות בשבוע שעבר, הותירה גוגל את האפשרויות הללו גם באפליקציית האם Google Drive, אך אולי מתוך כוונתה לקדם את האפליקציות החדשות, מעדכנת ענקית החיפוש את Google Drive ולא מאפשרת עוד ביצוע עריכת מסמכים דרכה.

העדכון החדש יאפשר למשתמשים לפתוח כל קובץ במצב קריאה בלבד, ולשם עריכתו תציע גוגל להוריד את האפליקציות החדשות בהתאם לסוג הקובץ. אל חשש, מי שהתרגל לערוך את הקבצים באפליקציית Google Drive יוכל להתנחם בכך שממשק המשתמש נותר כפי שהיה וכי לא נעשה שינוי של ממש באופן השימוש. אף כי מדובר בצעד מעט מוזר, אנו מאמינים שבאמצעותו תוכל גוגל לעדכן כל שירות בנפרד ולא יהיה עליה לעדכן את אפליקציית Google Drive כולה אם קיים עדכון קטן רק לאחת מן מהתכונות.

בנוסף על כך, אפליקציית Slides המאפשרת יצירת מצגות תגיע גם היא בקרוב לחנות האפליקציות, ומבדיקת קובץ ה-APK על-ידי אתר Android Police עולה כי בכוונתה של גוגל להשיק בעתיד גם אפליקציית ציור. ההגבלות החדשות באפליקציית Google Drive כבר מופיעות בגרסה המיועדת בעבור מכשירים מבוססי iOS, אך עדיין לא בזו המיועדת למערכת ההפעלה אנדרואיד. עד שזה יקרה, יש לכם עוד קצת זמן בכדי להחליט איזו גרסה אתה מעדיפים.

iOS-Google-Drive

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות