מיליארד הורדות בייבי! איזו אפליקציה הגיעה ליעד היוקרתי?

gmail-play-630אפליקציית Gmail (ג'ימייל) הפכה הלילה לראשונה שעוברת את רף מיליארד ההורדות בחנות האפליקציות לאנדרואיד, Play Store. האפליקציה של שירות המייל הפופולרי מבית גוגל מחזיקה כרגע בשיא ההורדות, כאשר מעליה בחנות ה-Play Store רק Google Play Services שהיא למעשה לא ממש אפליקציה אם כי שירות רקע האחראי לעדכון אפליקציות ולהתחברות עם שירותי גוגל. מדובר בהישג עצום שמעיד לא רק על הפופולריות של Gmail, אלא גם על זו של מערכת ההפעלה אנדרואיד.

ההישג אפילו יותר מרשים כאשר מדברים על אופן ספירת ההורדות של אפליקציות בחנות האפליקציות לאנדרואיד. אפליקציות המורדות דרך ה-Play Store נספרות לפי "הורדה ייחודית", כלומר פעם אחת עבור כל חשבון במכשיר. אם הורדתם את אפליקציית Gmail עם אותו החשבון בשני מכשירים שונים ייספרו שתי הורדות (2 חשבונות, ב-2 מכשירים ייספרו כ-4 הורדות). אם היו נספרות סך ההורדות באופן כללי, היינו מגיעים כנראה למספרים גדולים בהרבה.

חשוב לציין שאין זה אומר שמיליארד אנשים הורידו את האפליקציה, אלא רק מיליארד צירופים של חשבונות ומכשירים. בנוסף, הספירה לא כוללת אפליקציות המותקנות מראש על המכשיר.

אין ספק שאפליקציית Gmail אהובה ומוצלחת, ולפי השמועות בקרוב תהיה טובה אפילו יותר כשתקבל שדרוג משמעותי בכנס המפתחים Google I/O 2014.

(מקור – Android Police)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות