בטא פתוחה: משקפי המציאות הרבודה Google Glass זמינים לרכישה

project-glass-framesלפני כחודש ערכה גוגל מכירה מוגבלת מאוד של משקפי המציאות הרבודה Google Glass – כאשר ניתן היה לרכוש אותם במשך יממה אחת ובכמות מוגבלת. הלילה החלה שוב מכירה של משקפי Google Glass, אך הפעם בלא מגבלת זמן ולתושבי ארה”ב בלבד. גוגל תמכור את המשקפיים לכל מי שיהיה מעוניין בהם כל עוד יש ברשותה מלאי.

בענקית החיפוש לא מתייחסים למכירה הנרחבת כהשקה הרשמית של משקפי Glass, זו עדיין צפויה להערך בסוף השנה הנוכחית כפי שתוכנן מלכתחילה. רוכשי המשקפיים יהיו חלק מתוכנית “Glass Explorer Program”, תכנית הבטא של משקפי גלס, מה שאומר כי ישנו סיכוי שלא מדובר בחומרה הסופית שלהם. מי שירכוש את המשפקיים כעת יאלץ להפרד מסכום לא מבוטל של $1,500.

משקפי Google Glass אמורים לשמש כסוג של מחשב המעשיר את המציאות באמצעות שכבות מידע. המשקפיים זקוקים לסמארטפון על מנת לפעול תוך שהם יציגו ממנו התראות, אך יוכלו גם להריץ אפליקציות של ממש. מדובר בגישה שונה מזו של פלטפורמת Android Wear המהווה שלוחה של אנדרואיד על מכשירים לבישים, כשאין ביכולתה להריץ אפליקציות באופן עצמאי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים