שמועה: יצרניות קונסולות המשחקים מתכוננות להוזלת מחירים בסוף השנה

אם שקלתם לאחרונה לקנות קונסולת משחקים – יש סיכוי סביר שכדאי לכם לחכות עוד קצת. אתר הגיימינג הבריטי MCV טען אתמול כי מקור בחברה גדולה (ככל הנראה מפיצת משחקים) אמר לכתב בן פארפיט כי סוני, מייקרוסופט ונינטנדו מתכוונות להוריד את מחירי הקונסולות שלהן לקראת הרבעון האחרון של השנה, ואולי אף להכריז על כך בחודש הבא בתערוכת E3.

סוני, כך על פי השמועות בקרב מפיצי המשחקים, מתכננת להכריז בקרוב על ערכת רמת-כניסה לקונסולת הפלייסטיישן 3, שתביא לראשונה את קונסולות החברה לצרכנים בממלכה המאוחדת במחיר של פחות מ-200 ליש”ט. לגבי מייקרוסופט מדברות הלחישות על הוספת בקרי “פרוייקט נטאל” לכל הקונסולות תוך הפחתה קלה במחיר, כאשר החבילה הזולה ביותר תעלה בין 130 ל-150 ליש”ט, בעוד קונסולה נטולת נטאל צפויה לעלות פחות ממאה ליש”ט. הערכות נוספות מדברות על כוונה של נינטנדו להוריד גם את מחירי ה-Wii, כדי להמשיך להתחרות בהצלחה בקונסולות הקודמות כאשר הן יקבלו את בקרי התנועה החדשים.

כאשר התבקשו להגיב לכתבה, דחו נציגי סוני באנגליה את הטענות בצחוק, כהגדרת הכתב. אך בהתחשב בזה ש”לדחות בצחוק” רעיון להפחתת מחירים הוא בדיוק הרעיון שעמד מאחורי קמפיין ההוזלה הקודם של הפלייסטיישן ב-2009, התגובה הזו רק מעוררת יותר ציפיות. נציג נינטנדו ענה קצת יותר ברצינות, “אלו בסך הכל שמועות והערכות, ואין לנו נכון לרגע זה שום תוכנית להוזלת מחירי ה-Wii בבריטניה”. מה לגבי העולם – את זה נדע לא לפני E3.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים